Wpis z mikrobloga

Ogólnie to wstydźcie się wykopki, jesteście Polakami i chcecie się migać od #obowiazkowecwiczeniawojskowe, a taki Brazylijczyk @Brazylia, który urodził się i mieszka w Polsce powiedział mi, że on bardzo chętnie weźmie udział w ćwiczeniach (już się ubrał nawet), a pytany o to, czy myśli o ucieczce na wypadek #wojna powiedział tylko "tu rodzony, tu wieczności wrota się zatrzasną"
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM
a wykopkowe onuce, które tylko memy potrafią plusować, dupa cicho
  • 9
  • Odpowiedz
@jedrzejk: Tak, państwo traktuje mnie jak Putin mobika, ale mam z uśmiechem na ustach krzyczeć "cześć i chwała" XD Puknij się w główkę.
Polska to w tej chwili jeździec bez głowy. Oni nie mają żadnego planu na wypadek gdyby ruscy przejęli inicjatywę.
  • Odpowiedz
@jedrzejk: wstydzę to ja się tego że mam polskie obywatelstwo bo uciekając od ruskich zbliżamy się do nich jeszcze bardziej poczekajmy aż zaczną chłopaków siłą z ulicy zgarniać i mamy Rosję w Polsce
  • Odpowiedz
@jedrzejk: Pierwszy poszedłbym napier***c kacapow. Podobnie jak 80% spośród moich przyjaciół, znajomych i rodziny. A co? Nas będą ratować w razie potrzeby, nie zostawia na polu walki jak mielonkę kacapską. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie zapominajcie kacapki, że za nami stoi cała UE i sporo krajów NATO. :D Granica której nie przekroczycie bo skończy się najazdem na Moskwę, więc wszystko pozostaje w sferze teoretycznych rozważań.
  • Odpowiedz