Wpis z mikrobloga

@BOGUSLAW_WINDA: Bogusław sie #!$%@?ł xd mój stary tez mi wysyłał ładnie wyglądające artykuły gdzie na jeden fakt sa dwie manipulacje. Poczytaj więcej o odessie. Okaze sie ze rmte ruakie to nie byli niewinni obywatele. Zresztą jak zapytam o zbrodnie wojenne w buczy, chersoniu czy inne to powiesz ze to Ukraińcy sami zrobili żeby oczernić Rosjan :)
@BOGUSLAW_WINDA: wiec odsun się. Spójrz na problem z daleka. Na fakty. A fakty sa ze 24 stycznia rus zaatakowały zbrojnie ukr. I to co sie stalo w odessie, ciągoty do banderyzmu czy to co upa robiło 70 lat temu schodzi ma dalszy plan. Mamy agresora. Co więcej ruscy w tv jawnie mówili ze polska jest nastepna. Cale szczęście nie udało im się zabic zelenskiego. Cale szczęście noe docenili przeciwnika. Cale szczęście
zazdroszczę. Moj stary to onuca. Bredzi o banderze upa i ukr broni biologicznej.


@mleko3-2procent: mój stary od początku konfliktu mówi, że trzeba jak najszybciej zniszczyć Moskwe bombą atomową, na moje spostrzeżenie, że to moze doprowadzić do końca świata odpowiada "to niewielka cena"( ͡° ͜ʖ ͡°)