Wpis z mikrobloga

@Koniasz: nie napisałem, że napisałeś o mnie, ale że wyjechałeś z jakąś onucą i dalej brniesz w to, że ktoś mówi o kimś kto mówi o Niemieckiej pomocy że jest onucą i że rozsiewa jakąś propagandę. Absurdalne.
  • Odpowiedz
że ktoś mówi o kimś kto mówi o Niemieckiej pomocy że jest onucą i że rozsiewa jakąś propagandę. Absurdalne.


@dzangyl: Dobrze wiem z wykopu że NIEMCY NIE POMAGAJĄ UKRAINIE. Każdy kto twierdzi inaczej to zwykła ruska onuca.
  • Odpowiedz
@Koniasz: ale ja nie rozmawiam o tym co sobie myśli wyimaginowany "wykop" i jego zbiorowa świadomość, która istnieje tylko w głowach niektórych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dalej wyskakujesz z jakimiś onucami. Dalsza dyskusja nie ma chyba sensu, bo nie można z tobą porozmawiać o faktycznej roli Niemiec i Polski w tym konflikcie.
  • Odpowiedz
ale ja nie rozmawiam o tym co sobie myśli wyimaginowany "wykop" i jego zbiorowa świadomość, która istnieje tylko w głowach niektórych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dalej wyskakujesz z jakimiś onucami. Dalsza dyskusja nie ma chyba sensu, bo nie można z tobą porozmawiać o faktycznej roli Niemiec i Polski w tym konflikcie.


@dzangyl: Niemców bronisz? Nie pamiętasz co nam robili podczas drugiej wojny światowej? Jak możesz
  • Odpowiedz