Wpis z mikrobloga

@BayzedMan człowiek siejacy jawnie antypolska (nawet nie proukrainska ale antypolska) propagandę, który zarzuca narodowi polskiemu zbrodnie ludobójstwa (zaglodzenia 20 tysięcy ukraińskich zolnierzy), której nawet ukraincy nam nie zarzucają. Sami piszą, że ofiary byly spowodowane zlymi warunkami sanitarnymi i szerzacymi sie chorobami a nie glodzeniem ich przez polakow.

Moje pytanie do naszej szanownej moderacji, jak to jest, że człowiek znieważający Polskę cieszy się tu statusem bordo. Czy akceptujecie szkalowanie Polaków i zakłamywanie historii?

#ukraina #wojna #moderacjacontent
Pobierz N.....y - @BayzedMan człowiek siejacy jawnie antypolska (nawet nie proukrainska ale a...
źródło: comment_1670105407L5ECRtHKg0Gj49fs56lerY.jpg
  • 28
@BayzedMan
Cały czas zapominam że jestem na tagu ludzi którzy ramach solidarnosci z ukraina 24 lutego zawiesli przyjmowanie leków i wszędzie widza trolli którzy szkaluja ukraine.

Od początku wojny przyjąłem 3 ukraińskie rodziny. Na początku wojny byłem tez na ukrainie i własnym autem wywozilem stamtąd do polski jakis studentów z afryki. Patrząc na Twoja aktywnośc Twój jedyny wkład w pomoc ukrainie to sranie na wykopie co 15 minut trollerskimi wpisami.
Więc stul
Straszenie ludzi mobilizacja


@BayzedMan: akurat ludzie, którzy boją się potencjalnej mobilizacji z całą szczerością srają na ten kraj, bo ten kraj powiedzmy sobie szczerze w żaden sposób nie zasłużył sobie ani na szacunek ani tym bardziej na obronę przed kimkolwiek, młode pokolenie nie zamierza umierać za ten kraj bo jest centralnie dymane przez ten kraj, sytuacja wręcz analogiczna do Rosji gdzie mobiki się buntują xD
@BayzedMan: przykro mi to mówić przyjacielu, ale zostałeś zindoktrynowany czyjaś propaganda. Powiem tak (mówię to od zawsze), Ukrainę należy wspierać militarnie, politycznie i finansowo w tej wojnie. JEST TO W NASZEJ RACJI STANU. Ale nie należy zapominać o pewny h kwestiach i głośno się o nie upominać.
@The_Dzbankers: A o ile cebulionów staniesz się bogatszy jeśli Ukraińcy zaczną na kolanach cię przepraszać za Wołyń z którym najprawdopodobniej nie masz absolutnie nic wspólnego (chociażby żadnej rodziny z kresów) bo i tak nie masz z tym nic wspólnego i cię to nie dotyczy bo nawet Twoich rodziców pewnie nawet w planach nie było gdy odbywała się rzeź Wołyńska XD
@Niemamwiedzy: Twoja aktywnosc o tym nie swiadczy, nie jestes az tak aktywny na tagu a mimo to znalazles moj komentarz sprzed poand tygodnia.
Bardzo ciekawe, wedlug tego co pokazales to zrobiles tego screena kilka dni temu i dopiero teraz postanowiles sie tym podzielic? Czy moze ktos ci tego screena DAL? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wez te leki. Serio. Jakbyś wrocil do tamtego wątku to byś zobaczyl że już przy tamtym wpisie cie #!$%@?łem. Również przy wpisie w którym się rzekomo odnosiłeś do tego wpisu jest moja wypowiedź (usunieta).

Odniosłeś się w ten sposób że podałeś źródło z którego wynika że było ileś tysięcy ofiar. Natomiast nigdzie w tamtej książce nie padło stwierdzenie że było to intencjonalnie działanie władz polskich noszace znamiona ludobojstwa, tak jak to Ty