Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
22 lata i nigdy nie byłem na wakacjach, chociaż planuję to zmienić. Jak odbijać pałeczkę jeśli w towarzystwie poruszany jest temat podróży?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638bbb224bf3873cacedc65f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
no i co z tego że nie byłeś na wakacjach; wiele osób nie podróżuje, bo nie lubią tego, np ja nie za bardzo; zaczęłam więcej w wieku mniej więcej 24lat więc wszytsko przed Tobą:)za bardzo przejmujesz się tym że ktoś Cię wyśmieje czy coś takiego, jeśli tak się tego obawiasz to podejdź z dystansem i humorem do tematu bez kompleksów w tej materii,może nie poznałeś ludzi podobnych do Ciebie w tej kwestii
@AnonimoweMirkoWyznania: pierwszy raz wyjechałam na więcej niż 50km od mojej miejscowości gdy miałam 27 lat. Na wakacjach tez nigdy nie byłam przed 27 rokiem życia. Żadne obozy, zielone szkoły itp itd

Zawsze wypytywałam ludzi jak było i co było fajne na ich wakacjach. Ludzie lubią jak im się zadaje pytania przez co mogą w ogóle nie pomyśleć by Tobie jakieś zadać. Dzięki temu możesz stworzyć sobie bazę miejsc w które pojedziesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mów prawdę. To żaden wstyd. Znam starszego gościa co się chwali, że od 15 lat jeździ do Egiptu z żoną do tego samego hotelu, bo lubią stabilność i warunki im odpowiadają. Cały też urlop spędzają przy hotelowym basenie. Zero wycieczek.

A czym to się różni od kogoś kto np. od 15 lat podczas urlopu jeździ sobie na działkę zrobić grilla i wraca potem do domu? Niczym.