Wpis z mikrobloga

Czy za +/- 150 zł idzie kupić jakieś fajne męskie, trwałe perfumy? Od jakiegoś czasu próbuję kupić coś co idzie jeszcze wyczuć 2 godziny po aplikacji i wydaje mi się, że kiepsko to wygląda, a może mam pecha. Nie siedzę jakoś szczególnie w temacie, więc szukam najpierw w drogeriach żeby powąchać i potem ze względu na opłacalność zamawiam w necie i może to jest błąd, bo na szybko widzę, że nawet na allegro można znaleźć sporo rzadziej spotykanych marek które ludzie niby bardzo dobrze oceniają tylko szkoda mi w sumie zamawiać coś co nie wiem czy mi się spodoba. Zasadniczo zadając to pytanie też opieram się na Waszej sugestii tekstowej, więc żeby było może trochę łatwiej podam co pamiętam, że ostatnio kupowałem:
- Bugatti Signature Grey
- Police To Be Bad Guy
- Davidoff the game
- HALLOWEEN MAN X
Jeżeli ktoś zna coś fajnego co wpisywało by się w podobne gusta z tej listy chętnie poczytam, przetestuję, i z góry dzięki :)
#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rawison: Spróbuj nie aplikować na szyję ani za uszami, a kilka strzałów na klatkę piersiową pod ubranie i/lub na koszulkę/bluzę. Perfumy nie zmęczą Cię tak szybko i nos się tak szybko nie przyzwyczai.
  • Odpowiedz
@dyniel: bardzo trwałe na mnie są moschino forever, dsquared2 green wood, bentley absolute,encre noire extreme, o dziwo la rive hitfire, a nawet i x-bolt
Wszystko da się dostać do 150zl, a niektore nawet poniżej 20
A i oud for glory

Do tego dodam, że np. Porto Bello ze skóry znika szybko, a popryskana bluza pachnie ze 3 dni. Niektore zapachy nie lubią ciepła
  • Odpowiedz
@rawison oczywiście że idzie. Davidoff Cool Water Intense, Cool Water Aquaman, Azzaro Chrome Legend.
A za te 150 zł to chyba byłoby lepiej kupić 10 odlewek tanich i dobrych perfum.
  • Odpowiedz