Wpis z mikrobloga

W Millennium zakładałem kartę kredytowa w promocji. 400 zł na Allegro jeśli, miesięcznie będę normy płatności wyrabiać. Wyrobiłem wszystko, nawet grubo ponad, ale kodu nie dostałem bo w trakcie odznaczyłem jedną z kilku zgód marketingowych. Ten bank to #!$%@? żart xD wypierdzielam z niego

#bankmillennium #banki
  • 9
@iAndrew: Może i moja, ale chodzi mi o kretyńskie zasady: wydajesz w #!$%@? siana, robisz obroty, ale gówno dostajesz, bo nie zaznaczyłeś małej zgody marketingowej, która zaśmieca ci smsami i w aplikacji promocjami na kredyty i pożyczki z absurdalnymi RRSO
@laress no ale kasa nie jest za darmo. To umowa w której jedna strona zgadza się na spam marketingowy i aktywne korzystanie z karty, a druga zobowiązuje się wynagrodzić to finansowo. Nie trzymasz się warunków, nie ma kasy. Oczywiście bank ma nadzieję, że płacąc kartą kredytową prędzej czy później nie zmieścisz się ze spłata w grace period i zacznie naliczać drakońskie odsetki, no ale póki spłacasz w terminie to jest to niejako
@iAndrew: Oczywiście ze warunki są banalne, szkoda tylko ze ich aplikacja ma babole techniczne i potrafi sam odznaczać i zaznaczać opcje ¯_(ツ)_/¯ nie mogłem tego dopisać w poście bo minął czas na edycje. No nic, cebula po prostu zabolała :v
@laress: a zmieniłeś zgodę? Jeśli jeszcze nie, to wyraź i się odwołaj.

Co do Santandera, to na plus na pewno darmowe wszystkie przelewy natychmiastowe i to, że jak coś wchodzi(ło), jak Google/Apple Pay, Blik itp., to zawsze są w gronie tych, co najszybciej wdrażają. No i promocja dla otwierających konto zacna - 480 zł w bonusach na start ( ͡° ͜ʖ ͡°)