Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#friz Ej proszę się nie śmiać bo nie siedzę w tym uniwersum. Ale coś kojarzę że coś dzwoni ale nie wiem w którym kościele nieraz słucham jak kuzynki młodsze gadają.
Ta Ekipa się rozpadła? Czy tylko medialny chwyt to był? Jest może jakiś film pożegnalny?
  • 4
@maxelm2: ekipa jako grupka ludzi występująca pod ta nazwa na YT się rozpadła (a dokładnie to skończyły sie umowy), teraz kłócą się o pieniądze, ale powoli rozumieją ze byli tylko marionetkami w rękach założyciela (Friza), który stworzył sobie maszynkę do pieniędzy. Friz zastapił już stara grupkę ludzi nowymi i to znacznie lepszymi, wyniki na YT jeszcze lepsze niż poprzedniej. Teraz jest w trakcie robienia kolejnej bo tutaj znowu kończą się umowy.
@kozakpofakcie: sory, racja. Zastsowalem za duży skrót myślowy. Oczywiście umowy, które obligują wszystkie pokemony friza do płacenia % za to ze nie musza pracować na magazynie będą trwały jeszcze długi czas a najlepiej do końca ich życia, bo mam wrażenie ze oni wszyscy z ekipy B wyparli z głowy kim byli zanim poznali friza, a zobaczymy jak będzie z genezie. Ja miałem na myśli umowy terminowe bezpośrednio dotyczące projektu, mieszkania razem