Wpis z mikrobloga

Coś mi tu nie gra… żadne większe media nie mówią o cwiczeniach wojskowych tylko na wykopie jest o tym głośno. Kazde wezwanie jest inaczej napisane. Osobiscie nikt z mojej rodziny ani znajomych ani znajomych znajomych nie dostał żadnego pisma. Smierdzi tutaj trolem.


#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 60
  • Odpowiedz
  • 1
@Gromash wrzuciles fejkowe "wezwanie", na pewno nie na ćwiczenia rezerwy pasywnej. Tak się składa że wiem jak wyglądają te wzory. Twoje pismo, z tego samego wku co opa ktory rozpętał guwnoburze jest też zupełnie innego formatu. Z kogo ty robisz debla, człowieku?
  • Odpowiedz
@biesy No nie wiem jak mam Ci to udowodnić bo nic do Ciebie nie trafia.Nie odpowiadasz na pytania.
1.Czemu sam tam nie zadzwonisz?
2.Uwazasz że ktoś podszywa się pod dowódcę wojsk w Sieradzu?
  • Odpowiedz
@biesy: CWR w Sieradzu pewnie odbiera telefony od poniedziałku. Zadzwoń tam i zapytaj: "Czy osoby po komisji wojskowej w wieku 19 lat przeniesione do rezerwy i nie będące żołnierzami rezerwy, i nie przechodzące nigdy ćwiczeń wojskowych; mogą być wzywane do odbycia ćwiczeń wojskowych? Zaznaczam, że moim jedynym kontaktem z wojskiem była komisja w wieku 19 lat, na którą wszyscy mężczyźni są wzywani".
  • Odpowiedz