Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków xD Dopiero co pisali, że oni już ubrani by strzelać do ruskich, a nagle ktoś dostał powołanie na miesiąc szkolenia rezerwy, a oni nakręcają spiralę o zmarnowanym życiu, o mięsie armatnim, zniszczonej psychice, o byciu niewolnikiem i ucieczce z kraju xD
Czy wy przegrywy serio myślicie, że Polska mając armię zawodową, ochotników (WOT), i przede wszystkim będąc w NATO i mając wielu zagranicznych żołnierzy i sprzętu w naszym kraju wyśle na front 60 kiligramowego Oskarka w rurkach? xD Przecież to co wypisujecie to jest jakaś abstrakcja i wasze wymysły xD
P.S. w wielu krajach, do których byście uciekali jest obowiązkowa służba wojskowa xD
#bekazlewactwa #wojna #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 14
@zajelimilogin: Ja dawno nie miałem takiej beki z wykopków. I bardzo się cieszę bo po raz kolejny od pandemii okazało się, że większość nie ma za grosz ludzkiej godności i męskości by się sprzeciwiać tylko wyszukują wszelkie możliwe kwity XD
@zajelimilogin: to po co nam dupę zawracają - wysyłają na przymusowe ćwiczenia (w których i tak niczego ciebie nie nauczą!) z marną płacą? Ja ci powiem - nasza armia to żart a nie armia, a ci idioci z rządu o tym doskonale wiedzą, wolą wysłać Mirków w rurkach i ukraść hajs, niż zapłacić zawodowemu żołnierzowi.
"Po czynach ich poznacie, a nie gadaniu!"
@zajelimilogin: piszesz że Wielka Polska potęga NATO USA niewiadomo co jeszcze a prawda jest taka że będziemy jak ruskie wysyłać mięso armatnie na pierwszą linie frontu bo w sztabach wojska polskiego siedzą leśne dziadki co zaczynali służbę i uczyli się wojskowości od ruskich więc tam będzie rozpoznanie bojem a czołgi i armia zawodowa będzie jeździć czołgami po trupach Mireczków możecie wypierać rzeczywistość ale podświadomie wiecie o tym doskonale