Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
przejrzyjcie niektóre profile ludzi którzy teraz mówią jakie te ćwiczenia to gówno
TE SAME OSOBY KILKA MIESIĘCY TEMU ŚMIAŁY SIĘ Z RUSKICH ŻE IDĄ NA FRONT
jakie to życie bywa przewrotne panowie jak to fajnie jak inni mają źle

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vieniasn: Oczywiście, jeżeli ty jesteś smutny, ze giną nasi przeciwnicy to moze popwinieneś pomyśleś o zmianie obywatelstwa na rosyjskie.

PS Jeżeli chcesz to mogę opłacić Ci karnet w siłowni, tak na trzy miesiące. Wbrew pozorom mam dobre serce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laliqu: mam lepsze wydatki niż siłownia dziękuję za propozycje
mi jest przykro jak ginie każdy niewinny człowiek którego system ma w dupie i wykorzystuje dla swoich korzyści
  • Odpowiedz
@visas: Oni nie są tacy jak my, to jest siła żywa naszego przeciwnika. Im jest ich mniej tym nasze rodziny będą bezpieczniejsze. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Laliqu XD przeciwnicy xD państwo które nawet gówno Ukrainy nie może podbić, już za Polskę się bierze XD daj spokój bo beka
  • Odpowiedz
@visas: Przed 24 lutego taki pewny nie byłeś. Nikt nie był. A ta gówno Ukraina jak piszesz walczy od 2014 roku. Rotują swoich żołnierzy, ponad 400tys. z nich ma doświadczenie z Donbasu.
  • Odpowiedz
@visas: Wiadomo, do momentu wycofania się wojsk spod Kijowa nikt nie znał potencjału rosujskiego, ale wielki visas z wykopu wszystko przewidział xD Ciekawe, gdzie by dzisiaj była Ukraina, gdyby nie Himarsy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laliqu: ale skąd wniosek że ja jestem za ćwiczeniami?
ja tylko wytykam hipokryzję ja jestem przeciwko poborowi i ćwiczeniomi i każdemu innemu zmuszaniu ludzi do takich rzeczy
PRZECIWKO OBU RZECZOM a nie że ćwiczenia be ale hehe fajnie że Rosjanie mają iść ginąć
  • Odpowiedz
  • 0
@Laliqu co z tego że nikt nie znał? teraz znamy i tym bardziej wiadomo że nie należy się bać ale ty musisz panikę wzbudzać bo czemu nie
  • Odpowiedz
@mwah: tylko widzisz ptysiu, Polscy "tchorze" nie klaskali uszami i nie wspierali inwazji na inny kraj.

@vieniasn: gdyby nie to, ze:
- wielu to bedzie kosztowac biznesy i posady, w chwili gdy gospodarka i rynek pracy sie chwieje
- ...dla zachcianki rzadu, przez ktory jest taki burdel
- ze szkolenia zsw to gowno dla debili, niezmiennie
  • Odpowiedz