Wpis z mikrobloga

a no ma, że gdy choć trochę cywilom zapachniało wojskiem i wojną (bo po coś te ćwiczenia są) to zaczęła sie widoczna panika. I optymizm uczestnictwa w biciu ruskich spadł


@Pitu33 Nic nie ma to wspólnego z biciem Ruskich. Te ćwiczenia są po to (jesli w ogole są), by tabelki się zgadzały i MON mógł odtrąbić sukces. Wojny nie będzie i każdy normalny to wie.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:
Do zarzutów związanych z Wołyniem i banderowcami się nie odniosłeś bo to jest tak oczywiste, że nie ma co dyskutować :)

Co do wplątywania w wojnę to wzmożenie naszych elit jest niepokojąco wysokie. Fakty są takie, że jak nic głupiego nie wymyślą typu gwarancje militarne dla Ukrainy lub jakiś sojusz wojskowy to nam nic nie grozi. Jesteśmy w NATO. Rosja nie ma szans z NATO. Rosja po wojnie z Ukrainą
Gdzie ten wasz optymizm do bicia ruskich ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pitu33: wykopek nie musi wychodzić na miesiąc z piwnicy, żeby robić jakieś głupie ćwiczenia z czegokolwiek.
Wystarcza mu tysiące godzin rozegranych w różne strzelanki i strategie, żeby sobie poradzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noopek2

@Pitu33: Ćwiczenia obierania ziemniaków i odśnieżania placu za tysiaka miesięcznie ma coś wspólnego z wojną ?


Xddddd nie masz absolutnie racji. W sumie dzięki takim głosom nabieram przekonania że ludzie nie mają pojęcia o wojsku j tym bardziej powinniście tam iść;)
@Simfecstio: W takim razie idź obieraj tam ziemniaki i nie mów mi co powinienem bo nie jestem jakimś nierobą jak pewnie ty i cenię swój czas tym bardziej że muszę zarobić nie tylko na siebie ale na całą swoją rodzinkę. Jak będę chciał i sytuacja będzie tego wymagać to zdobędę w prywatnym zakresie wiedzę której i tak nie nabyłbym na tym pseudo szkoleniu.
@noopek2 skąd wiesz ze nie jestem żołnierzem;) to śmieszne bo żołnierze nie mają dostępu do jedzenia. Kuchnie obsługują zupełnie inni ludzie. A szkolenia są bardzo profesjonalne. Pójdź. Zobaczysz ;) a jak bardzo Tobie przeszkadza wizja braku pieniędzy to weź urlop płatny. Nie wiem jak teraz jest ale w takim wocie wypłacają ekwiwalent utraconych korzyści.
@noopek2 skąd wiesz ze nie jestem żołnierzem;) to śmieszne bo żołnierze nie mają dostępu do jedzenia. Kuchnie obsługują zupełnie inni ludzie. A szkolenia są bardzo profesjonalne. Pójdź. Zobaczysz ;) a jak bardzo Tobie przeszkadza wizja braku pieniędzy to weź urlop płatny. Nie wiem jak teraz jest ale w takim wocie wypłacają ekwiwalent utraconych korzyści.


Tak będę urlop wypoczynkowy marnował żeby w wojsku siedzieć, wypłacą mi 5-6k ekwiwalentu ? Jak tak to jutro
@Pitu33 słuchaj no
Mnie wojsko nie bawi i nie mam czasu na jakieś latanie z karabinem bo jakiemuś karłowi z kotem się coś #!$%@?. Niech sam idzie bronić ojczyzny czy tam ćwiczyć przyda mu się bo jest spaslym karłem ja mam rodzinę i dzieci a jemu mama pierze skarpety mógłby iść do wojska to by się chociaż ziemniaków nauczył obierać leszcz staru