Wpis z mikrobloga

Kupisz jakiś ładny z wierzchu wynalazek na baterię to będziesz się tylko z tym bujał


@JerzyDabczak: Że niby jak kwarc, to zaraz musi być jednorazówka? Czy w kwarcu jest więcej części albo ma bardziej skomplikowaną budowę niż automat, że zaraz musi się popsuć? A może przez "bujanie" chcesz powiedzieć, że trzeba go częściej serwisować?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xniorvox: no na logikę. Masz do wyboru po pierwsze kupić zegarek automatyczny od firmy, która od 100 lat zajmuje się produkcją zegarków np. niższe modele Seiko i zegarek od firmy odzieżowej typu Tommy Hilfiger z bebechami na baterię od majfrenda. Oba kosztują na przykład 700 złotych. Oba odmierzają czas. Twój wybór czy kupisz coś porządnego, czy coś w gruncie rzeczy taniego, ale logowanego.A co do serwisowania, to weź pod uwagę,
  • Odpowiedz
Masz do wyboru po pierwsze kupić zegarek automatyczny od firmy, która od 100 lat zajmuje się produkcją zegarków np. niższe modele Seiko i zegarek od firmy odzieżowej typu Tommy Hilfiger


@JerzyDabczak: Na zdjęciu @AgentGecko jest Swatch, a nie Hilfiger czy inny szajs. Nie jest to może jakaś wyższa półka, ale umówmy się że ich kwarce akurat działają. I w okolicach 1000 złotych jest dobrych kwarców pełno – chociażby wspomniane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xniorvox: ja wcale nie twierdzę, że kwarce nie mogą służyć do odmierzania czasu. Sam mam leciwego Lorusa kupionego lata temu za ~300 złotych. I z nową baterią w przeciągu miesiąca jest nawet dokładniejszy niż Seiko sport 5, bo takie też mam. Ale kupując zegarek za 300 złotych do pokazywania czy zdążę na tramwaj nie oczekiwałem cudów. Ale jak go rozkładem, żeby ją wymienić to mechanizm jest wart nie więcej niż
  • Odpowiedz
ja wcale nie twierdzę, że kwarce nie mogą służyć do odmierzania czasu.


@JerzyDabczak: Tylko sugerujesz, że każdy kwarc jest do niczego, a to po prostu nieprawda.

Sam mam leciwego Lorusa kupionego lata temu za ~300
  • Odpowiedz