Wpis z mikrobloga

Powodzenia zycze oficerom jak wezma sila na cwiczenia #!$%@? facetow, ktorych beda chcieli traktowac jak niewolnikow. Mysle, ze za jakis czas bedziemy miec pokazna liste zastrzelonych oficerow przez niezadowolonych z powolania na "cwiczenia", tak jak ma to miejsce u ruskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

np.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-09-29/zolnierz-zastrzelil-dwoch-kolegow-i-oficera-dramat-na-amurskim-poligonie/

Pamietajcie, ze nie jestescie niewolnikami, polecenia to mozna wydawac psu, a nie wolnemu czlowiekowi.
#wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpisu
Wesol96 - Powodzenia zycze oficerom jak wezma sila na cwiczenia #!$%@? facetow, ktory...

źródło: comment_1670036391XkLTK66nddg3W80HkaVbZT.jpg

Pobierz
  • 27
@Wesol96: Chyba tylko ktoś niezrównoważony psychicznie odstrzeliłby oficera z powodu 30 dni ćwiczeń. Każdy racjonalny człowiek przepęka to i wróci do normalnego życia, zamiar ryzykować dożywotnia odsiadkę.
@Wesol96: mnie się wydaje, że trafi się jeden albo dwóch, którzy nie mając już nic więcej do stracenia typu ostatnie stadium depresji itp #!$%@? kogoś na jednostce i się zrobi afera i się pobór zakończy. Choć z drugiej strony wątpię by w trakcie tego szkolenia ktokolwiek dostał broń i ostrą amunicję, bo pieniędzy przecież nie ma na strzelanie ewentualnie po dwa naboje xD
nie będziemy potulnie obserwować jak wysyłaja nas na rzeź


@FailedArtist: xDDDDD

Nie po to jest wojsko zawodowe.


@FailedArtist: xDDDDD Tylko wojska zawodowe bronią swoich krajów?

Dobrze że nie mieszkam już w tym #!$%@?łku


@FailedArtist: To po #!$%@? się wypowiadasz?

Poza tym w wielu przypadkach te 30 dni tez może mieć nieodwracalne negatywne skutki.


@FailedArtist: xDDD 30 dni szkolenia, nauczenia podstawowej musztry, podstawowa wiedza jak działa wojsko, broń, ćwiczenia.
nie z powodu całych 30 dni szkolenia, a z powodu pokazania rządowi że nie będziemy potulnie obserwować jak wysyłaja nas na rzeź. Nie po to jest wojsko zawodowe. Dobrze że nie mieszkam już w tym #!$%@?łku. Poza tym w wielu przypadkach te 30 dni tez może mieć nieodwracalne negatywne skutki.


@FailedArtist: ale co ty #!$%@?. Kto cie wysyła na rzeź? Nawet jeżeli te wrzutki wykopków to nie baity tylko faktycznie są
@Wesol96: Taa niezadowolonych. Obstawiam, ze będzie jak zwykle, czyli każdy się nagada, nagada, a jak przyjdzie co do czego to każdy posłusznie zrobi co będzie trzeba. Kto przepychał jakakolwiek inicjatywę w szkole albo pracy, ten wie co mówię.
@FailedArtist: mam nadzieję, że ciebie pierwszego wezmą w kamasze, pajacu jeden. Nie masz pojęcia jak wygląda dzisiejsze wojsko, bazujesz na informacjach i historyjkach zasłyszanych od grubego wujka janusza czy innego idioty, który naopowiadał ci bzdur.
@stikens: Przez takich jak wy w tym kraju jest jak jest. Co mnie obchodzi jak wygląda dzisiejsze wojsko jak nie chce mieć z nim nic wspólnego nie dociera do zakutego łba? @Nic_tu_po_mnie: Wiem jak działa broń chodzę sobie na strzelnice pewnie wystrzelałem więcej pestek niż nie jeden trep więc na #!$%@? mi te twoje ćwiczenia jak nie mam zamiaru być w wojsku? Odwiedzam rodzinę dość często, więc nie chce się