Wpis z mikrobloga

Co roku czytam, że jeśli potrzebuję golda, to paczki się do tego najbardziej opłacają. Zacząłem z ciekawości liczyć, ile dostanę gwarantowanego złota z każdego zestawu, i się w sumie okazało, że to nie jest wcale prawda. xD W każdym przypadku, oprócz zestawu z 200 pudełkami, złoto w sklepie wychodzi o wiele taniej. Oczywiście liczę tylko podstawowe, gwarantowane 250 złota z każdego pudełka, bo to, czy wypadnie dodatkowe złoto albo zdublowana premka, to zwyczajna loteria i jest to mało prawdopodobne przy niewielkiej próbie.

#wot
Finnophile - Co roku czytam, że jeśli potrzebuję golda, to paczki się do tego najbard...

źródło: comment_16700238026SzuECJRxaZMC0wjNTCcfm.jpg

Pobierz
  • 9
@Finnophile: w 2018 roku naprzykład to farmienie golda w paczkach działało. Do wylosowania z premek były defender, IS3-A, E25 i scorpion G, żaden z tych czołgów nie był nowy i wszystkie wcześniej występowały w grze, więc niektórzy mieli je w garażach. Tak samo z niższymi tierami, a do wylosowania były tylko 4 kamuflaże 3D.
Efekt był taki że dużo premek sie dublowało, i wpadały spore rekompensaty za nie.

Teraz nie dość
@KimDzongJaroslaw: Czaję, ja w ogóle nie byłem świadomy, że to właśnie przez te rekompensaty farmiło się łatwo golda. Myślałem, że każda paczka standardowo zawiera wystarczająco golda, żeby bardziej opłacało się je kupować niż samo złoto w sklepie, ale to brzmiało zbyt pięknie, nawet te kilka lat temu. :D No nic, to w takim razie żadnego pudełka nie kupię, a ze złotem poczekam na jakąś promocję.