Wpis z mikrobloga

Upc do mnie znowu dzwoniło, chyba wiedzą, że mają #!$%@?ą ofertę xD Strasznie się nakręcają konsultanci jak usłyszą, że to 2x cena konkurencji. Niektóre cytaty:

Rozmawiamy o ofercie upc a nie innych firm

Nie rozmawiamy o tym,co inni obiecują w reklamach

Sam pan mówił że teraz działa dobrze to po co zmieniać

Przedstawiłam panu lepszą ofertę i tańszą ofertę, nic więcej panu nie poradzę, czekamy na wypowiedzenie.


Oczywiście aktualnej oferty w aktualnej cenie nie mogę przedłużyć, albo przyspieszam internet (gdzie mówiłem kobiecie, że ich sprzęt i tak nie daje rady wysycić łącza) albo spowolnić żeby mieć połowę prędkości konkurencji i podstawowe tv w cenie wyzszego pakietu konkurencji xD
#upc
  • 11
  • Odpowiedz
A, jeszcze xD
Mówiła, że trzeba szybko decydować bo mam do 6 stycznia umowę tylko to ją poprawiłem, że do 6 lutego (sprawdzałem tydzień temu i pamiętałem). To się kłóciła ze mną xDDDD
Chyba nie są w stanie z taką ofertą wyrobić normy - ale to nie mój problem.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: tez jakies pol roku temu sie zastanawialem co wybrac i netia za mniejsze pieniadze dawala duzo lepszy internet. Pakietu tv nie porownywalem bo i tak w zasadzie w ogole nie ogladam ale mialem przez miesiac czy dwa wszystkie kanaly odblokowane
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: z disney jest tak, ze potem normalnie za subskrypcje sie placi. No chyba, ze zrezygnujesz. Ale to normalne i zrozumiale.

Nagrywarke mam, nie wiem ile trzyma bo sie nie zaglebialem. Wczesniej w upc tez cos nagrywalem, jakies filmy czy inne programy a finalnie bylo tak, ze i tak tego nie obejrzalem przez ponad rok a potem skasowalem :p.
Ale dziwna rzecz. Wczoraj po meczu cos lecialo w tv i chcialem
  • Odpowiedz