Wpis z mikrobloga

Tą bandyterke, która teraz próbóje wymysić na nas podwyżki strajkując w Warszawie to się powinno rozgonić na kopach. Co ja w jakiejś #!$%@? Afryce żyje? Somalii czy Sierra Leone, że jakaś banda umundurowanych ludzi mających dostęp do bronii palnej i materiałów pirotechnicznych sobie robi demonstracje w stolicy kraju? Przecież to jakaś kpina jest.

Czemu nie strajkujecie, że waszymi szefami są szemrane typy z wyrokami [Kamiński i Wąsik]? Czemu nie rozliczacie się z mundurówek? Czytać nie umiecie na co są te pieniądze? Sama nazwa wskazuje. To nie są pieniądze na wakacje itd. Narzekacie wiecznie, że prywatny papier ksero musicie przynosić do pracy. Strajkujcie o zwiększenie funduszy a nie o zwiększenie waszych wypłat bo i tak żyjecie ponad stan.

#policja #patologia #przestepczosc
Pobierz SpaceCat - Tą bandyterke, która teraz próbóje wymysić na nas podwyżki strajkując w Wa...
źródło: comment_1670004654Vvnzcuqos25IR7eaKjqdXn.jpg
  • 6
ponad stan


@mojnicknawykopie: O patrz. Właśnie sprawdziłem. Zawsze byłem przekonany, że znaczenie tego określenia jest zupełnie inne. Rozumiałem to tak, że niektórzy z przedstawicieli danego stanu [klasy społecznej] mają większe przywileje i zarabiają więcej niż inni z tej klasy. A tutaj niespodzianka.