Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: bez półki bo zabiera miejsce na wysokość. Z koszykiem bierzesz koszyk i sobie wrzucasz wygodnie do szuflady. Z marek tylko Bosh i Siemens. I podłączenie pod ciepłą wodę odrazu.
bez półki bo zabiera miejsce na wysokość.


@lookaszk: itam. Parę centymetrów zabiera i w ogóle się tego nie odczuwa. Zaś dolna półka bez koszyka staje się o wiele bardziej ustawna. Zresztą teraz temat jest o tyle prosty, że koszyk występuje już chyba wyłącznie w najtańszych modelach. Miałem zmywarkę z koszykiem, obecnie mam z szufladą i w życiu bym do koszyka nie wrócił. Szuflada jest megawygodna i dużo bardziej od koszyka pojemna,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: mi zależy tak naprawdę tylko na tym żebym wiedział ile jeszcze czasu zostało do końca.
Ale widzę że takich coraz mniej.
Reszta bez znaczenia. Chyba. IOT to wogole bez sensu.
Pytanie czy te co się same sie otwierają sens.

Najchętniej to bym kupił mojego obecnego elektroluxa ale po 14 latach to już nie ma szans
Ale widzę że takich coraz mniej.


@Sl_w_k_1: tak, są w zaniku. Ale są, sam też lubię widzieć, że urządzenie pracuje i dpecjalnie szukałem takiej z psnelem na wierzchu. A niezależnie od tego widzę, ile czasu zostało w apce od automatyki domowej i najczęściej właśnie na to spoglądam.

Pytanie czy te co się same sie otwierają sens.


@Sl_w_k_1: tak, bo dzięki temu naczynia wysychają. Włączasz zmywanie na noc i rano masz
@Sl_w_k_1: w każdej mi znanej zmywarce do zabudowy jest w zestawie coś do zabezpieczania blatu od spodu. W taniej Amice jest to gruba naklejka, w całkiem nietanim Siemensie solidny kawał blachy z nierdzewki. A jeśli blat z laminatu, to zanim się nabije tą blachę, dałbym jeszcze wzdłuż krawędzi wałek silikonu, żeby zamknąć potencjalną szczelinę (to co się spod blachy wyciśnie oczywiście trzeba ściągnąć na równo)