Wpis z mikrobloga

Jak w meczu z Francją odwalą manianę, przyłączę się do krytyków.


@wykopowicz71: ze są jeszcze ludzie którzy łapią się na wuefistę 2.0
Przecież scenariusz meczu znany jest z góry…obrona, obrona, obrona. Po co? Czemu? Kto przekonaj i jak Lewego, Szczęsnego i Zielińskiego do grania tego czegoś? Nie pojmuje tego.

Najgorsze ze kolejny raz dałem się nabrać. Nazwać ten syf dramatem to jak nic nie powiedzieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@4pietrowydrapaczchmur: taktyka Czesia - miej najlepszego bramkarza turnieju, licz, że sędzia się pomyli i nie wywali Casha z boiska, licz, że trener rywali powie im, żeby już nie strzelali
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Matioz: w dzisiejszym meczu, nie pamiętam którym jeden z komentatorów rzucił tekstem że oni właśnie coś grają a nie tak jak u nas obrona częstochowy na 16 metrze :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Matioz
@stiepanov #!$%@? już od słabego stylu gry naszej repki, to porównanie do Korei jest idiotyczne, bo oni byli w zupełnie innej sytuacji. Tylko wygrana dawała im awans i musieli liczyć na to, że Urugwaj wygra z Ghaną, więc nie mieli nic do stracenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nanuno: Po pierwsze - to nie ma znaczenia, bo my nawet gdybyśmy musieli wygrać z Argentyną, to mecz wyglądałby identycznie i still nie oddalibyśmy celnego strzału.
Po drugie - post zawiera się w konkretnej konwencji obiegowego mema. Przedstawia on sytuację gdy jakaś słabsza reprezentacja gra odważną piłkę przeciwko zespołowi mającemu jakaś gwiazdę futbolu (do tego zazwyczaj wygrywa, ale nie jest to warunek konieczny), nie rygluje dostępu do bramki, nie uprawia antyfutbolu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matioz Tego nie wiesz czy byśmy murowali przez 90 minut gdybyśmy musieli wygrać mecz, a Argentyna nie, wręcz porażka byłaby im na rękę. To jest wróżenie z fusów.
Ja odpisałem na Twój pierd, a nie na to czego dotyczył post.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nanuno: To nie jest wróżenie z fusów, bazując na dotychczasowych meczach, jestem w stanie stwierdzić z dokładność do 99,711 %, że właśnie tak by było.
  • Odpowiedz