Wpis z mikrobloga

@GacekNiebieski: Póki nie ma oficjalnego potwierdzenia to nie będę się jeszcze wychylał, ale jeśli takowe nastąpi - będę spamował pytaniami na twitterze polskich analityków wojskowych, którzy z pełną szyderą wyśmiewali ten pomysł. Na czele z Kamizelą.
  • Odpowiedz
@waro: słuchaj. Niemieckie systemy Iris t opanowali dosyć szybko. Czemu miało by być inaczej z patriotami? Ci analitycy są amatorami w większości z Wolskim na czele
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Nie wiem, mnie się nie pytaj. Pytaj się Kamizeli i reszty, którzy twierdzili, że:

1) Rok czasu potrzeba na szkolenia
2) Potrzeby też zgody USA na to
3) A nawet jeśli to Niemcy i tak się nie zgodzą

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: jak się kupuje w pakiecie to trwa to rok. W warunkach wojennych myślę że można przyspieszyć proces jak zrobiono to z innymi systemami. Himarsami, Harmami innym szmelcem którego teraz nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@waro: Polscy analitycy kraja w warcaby, kiedy za kulisami gra sie w szachy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Imo to wyglada na ustawke na linii usa - niemcy - polska, niemcy pewnie i tak chca sie pozbyc tych patriotow i zastapic je swoimi systemami.
  • Odpowiedz
@waro nie gra w żadne szachy 5D tylko chciał poszczuć na Niemców. A to że wyjdzie z tego co innego będzie co najwyżej zasługą tego, że Niemcami obecnie rządzą tacy sami debile jak PiS. Albo i więksi. xd
  • Odpowiedz
@Wykobeczka: ale na naszym poletku kaczor jest 5 krokow przed kazdym. rzuca temat a opozycja gotuje, czasami nie baczac na to czy sie kompromituje czy nie. mozesz go nie lubic ale przynajmniej u nas graczem jest dobrym. to tak jak ronaldo i messi. ronaldo bufon, ciezko go lubić, ale bramki wbija, a wszyscy lubia messiego. Nie niemcy przyklepia te patrioty to bedziemy pisac ze jarek zrobil dobra wolte.
  • Odpowiedz
na wykopie nawet o 3 latach pisali xD Nic że NASAMS który jest równie zaawansowany, już strzela na Ukrainie.


@Hieronim_Berelek: Wykop oczywiście też się skompromitował, ale do tego już dawno się przyzwyczailiśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chyba padnę ze śmiechu jeśli wmanewrujemy Niemców w przekazanie Patriotów Ukrainie xD.


@wjtk123: ja nie wiem czy niemcom jakiś numer nie wyszedł że jarek chciał ich wpędzić w odmowę ukraincom patriotów. Niemcy teraz jak odmówią po tych wypowiedziach scholza i rozmowy dzisiejszej z Putinem, wyjdą na mendy.
  • Odpowiedz
@waro: Bo wykop to jedna z większych bańiek w polskim necie. Tutaj jak ktoś z pisu stwierdzi że niebo jest niebieskie to i tak zaraz zleci się kilkunastu oszołomów żeby sobie poużywać i przezywać innych od pisowców czy pisotalibanów. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@waro: przecież Niemcy od jakiegoś czasu przesyłają broń, i to tą zaawansowaną, więc co było by w tym dziwnego, jedyne gdzie by się skompromitowali to w momencie gdyby okazało się że takie przekazanie może nastąpić od razu a nie po 7-12 miesiącach tak jak pisali "analitycy", wydaje mi się że PiSowska anty Niemiecka propaganda zaczyna zbierać żniwo, tymczasem zastanówmy się kto przekazał wyrzutnie mars, IRIS-T, czy gepardy.
  • Odpowiedz