Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bn1776: serio nie dostrzegasz manipulacji w tej grafice?


@szybki_zuk: w tej co ja wrzuciłem w komentarzu? XD
Przecież to mem, śmiejący się z lewicowych płatków śniegu, zawsze znajdzie się grupa osób które nawet w mega postępowym lub super poprawnym filmie znajdą jakiś problem, byle tylko za coś skrytykować.

Jak wolisz to jest tez starsza wersja tego obrazka, z osiołkiem, bez sugerowania poglądów, wszędzie są ludzie którzy będą narzekać, choćbyś najbardziej starał się dogodzić wszystkim
bn1776 - > @bn1776: serio nie dostrzegasz manipulacji w tej grafice?

@szybki_zuk: w ...

źródło: comment_1670006563cThkNVutlPyAyLQwTkNbpp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bn1776: tylko, że te płatki śniegu to jest durny chochoł i manipulacja. Naprawde trzeba mieć slabą banie, zeby tego nie widziec. Przy osiołku masz naprawdę wszystkie opcje przedstawione, na tym pierwszym tak naprawdę nie, jeśli odnieść to do prawdziwych zarzutów, które są tam nieudolnie wysmiewane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szybki_zuk:
Czemu płatki śniegu to chochol? Rozumiem, że nie ma takich ludzi, którym będzie mnóstwo rzeczy przeszkadzalo I będą się obrażać o nawet najmniejsze drobnostki na które znaczną większość społeczeństwa ma totalnie wywalone, odnosząc do serialu większość oglądających będzie się dobrze bawić i wciągnie w fabule, a jakieś osoby będą się obrażać, że jedna z postaci negatywnych byla akurat nie takiego koloru skóry jak oni by chcieli.


Co do
  • Odpowiedz
@Ehrenberg: @bn1776: @enforcer: Jest stara opowieść o Starcu, wnuku i ośle. Niezależnie czy na ośle jedzie Starzec, wnuk, oboje lub nikt to postronni zawsze znajdą sposób na #!$%@? się do nich.

Ten obrazek i wątek mi o tym przypomina. Miarą edukacji jest wiedza, miarą inteligencji jest dociekliwość, a miarą mądrości jest #!$%@? się do rzeczy miałkich.
  • Odpowiedz
@bn1776: Nie będę się wypowiadał na temat tego serialu bo go nie znam, możliwe że krytyka jest nie na miejscu w tym wypadku. Artykuł w ogóle jest niezbyt poważny, takie "internauci komentują" :D
No i tu wchodzi efekt potwierdzenia - ktoś coś skrytykował i już pomstowanie na lewaków :D
Co do grafiki, którą wrzucasz: to nie są wszystkie warianty bo filmy nie składaja się z 2 postaci, to jest bardziej
  • Odpowiedz