Wpis z mikrobloga

@sikamnatrzymetry: Tak, korekta była wymagana. Lakier w momencie aplikacji był prawie nowy, ale auto było wcześniej używane w typowym ruchu drogowym, dlatego trzeba było usunąć smołę, jakieś osady i inne przyklejone rzeczy glinką, potem finishowa pasta i miekki pad. Auto jeździ na daily, od aplikacji powłoki zrobione ok. 23000 km.
@czarny_i_zly wydaje mi się że jeżeli po tak krótkim czasie nie masz już hydro to masz ceramikę zapchaną. Często chemia na bezdotyku jest nieodpowiednia i co jakiś czas należy powłokę odtykać. Jeżeli chesz to zrobić samemu to umyj dokładnie APC, potem deiron i tar, a na koniec jakieś odtłuszczanie i właściwości hydro powinny być znowu jak pierwszego dnia. Myślę że ten co ci powłokę nakładał powinien mieć w ofercie mycie serwisowe. Powłoka
@czarny_i_zly nie wiem czy kilka setek, a skoro zapłaciłeś za ceramikę to czemu nie korzystać z jej zalet mając ja na aucie? Jak samemu zrobisz to praktycznie nic nie kosztuje, a nie wydaje mi się żeby ktoś chciał za to więcej niż 50zl. To nie tylko kropelki, ale też oczyszczanie lakieru i efekt czystego samochodu na dłużej.
Ale jak kto woli.