Wpis z mikrobloga

Raport z #codziennyisw będzie później, ale na razie chciałem tylko powiedzieć, że jest mi po prostu smutno i mam ogromny żal jeśli chodzi o wczorajsze głosowanie w sprawie uznania Rosji za państwo wspierające terroryzm. Najbardziej oczywista rzecz jaka by łączyła Polaków, także i w sejmie czyli sprzeciw wobec Rosji, poszedł się pieprzyć bo ci kretyni postanowili dopisać wątek smoleńska do ustawy krytykującej Rosję. Jest mi zwyczajnie wstyd, że mamy taki rząd. Rosjanie mają powód by śmiać się do rozpuku z całej afery a nasi sojusznicy pewnie patrzą z obrzydzeniem jaki u nas cyrk panuję.

#tvpis #rosja #wojna #ukraina #bekazpisu #wtf #ruskapropaganda #smolensk #sejm
  • 37
  • Odpowiedz
debilna wrzutka o smolele by finalnie obciążyła PiS odstraszając elektorat niesektowy


@Filipterka25: Tak dzbanie, obciążyła by PIS, legitimyzując smoleński cyrk formalnie. Coś nad czym Pis pracuje od dwóch kadencji.
Może od razu dopisać do tej ustawy punkt o tym, że Kaczyński jest mesjaszem, Obajtek ma dostać kolejne 10 baniek a Macierewicz ma wieczyny immunitet? No i oczywiście, że twoja stara to kopara, a twój stary ją odpala?
No ale uznamy Rosję
  • Odpowiedz
. Coś nad czym Pis pracuje od dwóch kadencji.


@dariusz44: No to słabo pracuje, skoro ma samodzielną większość w sejmie i nie przepchnął takiej uchwały.

Ta wrzutka nie była by cokolwiek "legitymizować", tylko by zrobić nagonkę na opozycję.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Wytłumaczę ci jak dziecku, bo nie połączyć prostych faktów.

Czy jak PIS dopisze do ustawy trzy punkty:
-Kaczyński jest mesjaszem, i stawiamy mu pomnik obok Jezusa Świebodzińskiego, ale dwa razy większy.
-Obajtek ma dostać kolejne spółkę w zarzą, a Macierewicz ma wieczyny immunitet?
-Twoja stara to kopara, a twój stary ją odpala.

To czy niepodpisanie takiej ustawy byłoby błedęm opozycji, i dlaczego?
  • Odpowiedz
@PDCCH komisja np Antka mówi zupełnie co innego (wiem, extremum). Niezależni eksperci też mają inne zdanie. Ile było komisji i badaczy zabójstwa Kennediego czy innego Hitlera. Spokojnie. Jeszcze nie jedną wersję nam będą przedstawiać jako jedyną właściwą.
  • Odpowiedz