Wpis z mikrobloga

@KapitanFazi: Za Siwego graliśmy fajnie w ofensywie ale tragicznie w obronie. Za Knura gramy odwrotnie, potrzebny jest nam złoty środek. Chociaż Siwy tracił bramki głównie przez słabe wahadła, teraz doszedł Cash i Zalewski to może lepiej by mu szło.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_Sicario: Siwy - mimo tego jaki był chciał wprowadzić jakiś system - i to nie jest kwestia kilku meczów a bardziej kilkunastu-kilkudziesięciu. Byl pomysł jak ta kadra ma wyglądać i jak ma grać.
#!$%@?, nawet za brzęczka potrafiliśmy lać leszczy. A teraz z każdym się męczymy
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: A ja nie wierze w taki system kilkunastu meczów. Już Włochy tak długo budowały drużyne i szło im co raz lepiej a na końcu i tak nie awansowali na mundial. Ja myślę że przez rok drużyna może się całkowicie zmienić z 2 kontuzje, dwóch bez formy i prawie połowa składu z pola się zmienia. Uważam że trzeba grać styl zależny od tego jacy zawodnicy są aktualnie dostępni. Pozatym na
  • Odpowiedz
Nie ma Modera,koniec listy


@Shatter: no i za niego grają piłkarze o kilka klas gorsi, stąd musimy grać na naszym poziomie murując bramkę a nie jak Maroko, Kostaryka czy Japonia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybsonk: za niego gra jeden inny piłkarz. Czyli różnica między Polską 2021 vs 2022 to tylko Moder i dlatego nie można robić nic
  • Odpowiedz
@rybsonk: ale on akurat zasłużył na swoją szanse, wywalenie go po jednym nieudanym turnieju to koronny przykład polskiej myśli szkoleniowej. Jego kadra grała naprawdę momentami ładnie, były wyniki, nie zasłuzył na takie potraktowanie.
  • Odpowiedz
Mamy Szczesnego w prime i to on jest autorem tego awansu tak naprawdę.


@twoj_starrry: duzo racji, ale gdyby nie bramki Ziela i lewego to tez bylibyśmy w dupie( z resztą i tak jesteśmy)
  • Odpowiedz
@willyfog: no tak się przyjemnie kadre sousy oglądało, szczególnie na euro, że aż człowiek chciał telewizor przez okno wyrzucić albo oba mecze z Albanią w eliminacjach wygrane w pięknym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz