Wpis z mikrobloga

Czyli co, kontrakt Michniewicza automatycznie przedłuża się do końca eliminacji Euro 2024? Eliminacji na których mamy grupę z której nie da się nie wyjść będąc Polską choćbyśmy nie mieli żadnego trenera.
Przypominam: Czechy, Albania, Wyspy Owcze, Mołdawia. Wychodzą 2 pierwsze miejsca, 3 miejsce nawet ma baraże.
I #!$%@?, mogliśmy wziąć ogarniętego trenera, dać mu te 1,5 roku i nawet turniej Euro na budowanie jakoś tej reprezentacji, zmianę sposobu grania, mentalności (co chciał zrobić Boniek zatrudniając Souse). Jakąś zmianę pokoleniową, zastąpienie Krychowiaka, Glika, czy grających turniej życia Szczęsnego i Bereszyńskiego. Nawet samego Lewandowskiego. Na to wszystko to jest właśnie idealny czas. Te eliminacje, turniej i eliminacje do MŚ 2026.
Ale nie, wielki cel osiągnięty i juz #!$%@?, dalej kolesiostwo będzie zbijać bańki i będziemy sobie żyć od turnieju do turnieju wiecznie na coś licząc i dostawać mokrą szmatą w pysk.
Jeśli faktycznie Michniewicz miał taki zapis o automatycznym przedłużeniu kontraktu to jest to porażka tego parodysty Kuleszy. Wątpię żeby aż tak trzeba było z nim negocjować XD a tak, chłopina się zafiksował na punkcie tej mitycznej 1/8 finału i zrobił wszystko żeby to się udało. Gardzę takim podejściem i gardzę wszystkimi którzy doprowadzili do tego że palimy się ze wstydu. Nigdzie nie dojdziemy nigdzie z takim podejściem.
A my będziemy zmuszeni do oglądania grania o wynik z Wyspami Owczymi bo nie daj panie boziu jeszcze nam coś zrobią i jak wtedy będzie musiał mnie bronić Krzysio w Kale Sportowym.
A wybranie tego discopolowca pijaka na stanowisko szefa PZPN to najgorsze co mogło się nam przytrafić
#mecz #reprezentacja

BIALYBUREK - Czyli co, kontrakt Michniewicza automatycznie przedłuża się do końca eli...

źródło: comment_1669939604WgLTR6PBNCYpZEo1xJFSCn.jpg

Pobierz
  • 28
@BIALYBUREK:

Po raz kolejny potwierdziło się, że w Europie nie ma już słabych drużyn i mecz z Wyspami Owczymi właśnie to pokazał...

Początek meczu był udany, mieliśmy kilka dobrych okazji, kilka strzałów na bramkę Mołdawii, zabrakło trochę szczęścia. W drugiej połowie chwila dekoncentracji kosztowała nas straconego gola. Teraz trzeba wyciągnąć z tego meczu wnioski i przygotować się na rewanż...


Albania zagrała mecz życia, my bez kontuzjowanego Lewandowskiego wyszliśmy trochę drugim składem...
@BIALYBUREK zdziwiłbys się jakie Michniewicz ma poparcie wśród ludu. Spośród znajomych z którymi dyskutuje na temat piłki 90 ierdzi że Czesiu TOP!


@qenik: Ta opinia większości zmienia się po jednym lub dwóch meczach….
@BIALYBUREK: Powinni mu nie przedłużać kontraktu i dogadać się, żeby odszedł bez awantury- niby to trener zadaniowy. Później zatrudnić jakiegoś Niemca czy Holendra, który budowałby kadrę na lata. Tylko tutaj dwa aspekty- wyższa pensja, oraz stracenie układów, układzików, itp. Brzęczek, np. powoływał Recę, żeby go wypromować- łapska maczał przy tym borek i kał sportowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
będziemy zmuszeni do oglądania


@BIALYBUREK: przecież nikt nas nie zmusza do oglądania gały, ja np. Od momentu jak został zatrudniony Czesio to obejrzałem tylko mecze na tych mistrzostwach z udziałem Polski, nawet baraże sobie odpuściłem. Najlepiej jest bojkotować, może przy większej skali bojkotu sami piłkarze zrozumieją co się dzieje w PZPN (w co wątpię ale zawsze jakieś szanse są) ¯\_(ツ)_/¯