Wpis z mikrobloga

#ps5
#xbox
#gry
#callofduty

Mam pytanie dotyczące CoD MW II. Gdy odblokuję jakiś dodatek do broni w multi i wejdę do "rusznikarza" to nie mam pojęcia co mi się odblokowało. Muszę wchodzić do każdego podmenu (celowniki, lufy, lasery itp.), żeby to znaleźć. Z tego co pamiętam to w Vanguard była ikonka wskazująca przy danym elemencie, że coś nowego wpadło. Czy ja jestem ślepy i gdzieś jest zaszyta taka opcja, czy może z niewiadomych przyczyn postanowili to usunąć? Gram na PS5, ale zakładam, że na każdej platformie jest tak samo.
  • 8
  • Odpowiedz
@HaPPe: ale #!$%@?. Tak, to wiem, że po meczu jest coś takiego, ale czasem gram kilka meczy pod rząd i dopiero sobie grzebię w broniach i do tej pory zapomnę co mi wpadło nowego i muszę szukać w każdej zakładce :/
  • Odpowiedz
@nortonas: Tak samo nie można zapisywać swoich schematów, przez to na telefonie mam album z moimi loadoutami xD Które notabene się bugaja i czasami wyświetla co innego niż zestaw zawiera. #!$%@? i tyle szkoda słów.
  • Odpowiedz
@nortonas: Jak będziesz u rusznikarza i klikniesz opcje (gram na Xbox, wiec któryś w podpowiadanych) to wyświetla Ci się postępy broni. Ja tak sprawdzam co mi się odblokowało.
  • Odpowiedz