Wpis z mikrobloga

Testowałem dzisiaj odlewkę Tom Ford Noir Extreme 2017 od @pionas1337
Chciałem sprawdzić jak bardzo ten zapach dostał po dupie przez reformulacje.
Proszę państwa to jest jeden wielki, nieśmieszny żart.

Nowy wypust kupiłem również w formie odlewki na tagu od mireczka. Testując go niedowierzałem swoim oczom jak czytałem opinie na fragrze. Projekcja, trwałość? Przecież to zanika po 30 minutach nawet przy oversprayu.. Tak samo z projekcją? po 10 minutach blisko skórna i musze poważnie się skupić żeby wyrzuć czym pachnę.
A wypust 2017? Imo killer i nie dziwie się czemu te perfumy były tak popularne i miały takie dobre opinie. Jeden psik z dekanta i zapach od godziny cały czas tak samo intensywnie pachnie i projektuje... Chyba muszę wybrać się do D albo S i przetestować jeszcze z innego źródła nowy batch bo nie mogę tego przeboleć :D
#perfumy
makzy - Testowałem dzisiaj odlewkę Tom Ford Noir Extreme 2017 od @pionas1337 
Chciał...

źródło: comment_1669917527kad7SII9qV2TRQwyqK8oXv.jpg

Pobierz
  • 15
@makzy: kupiłem je z notino, 2 miesiace temu. W ogóle tego gówna nie czuć po godzinie, co ja mówie, po 15 minutach ich nie czuje, no może lekko jak sie skupie. Rozczarowany jestem
@makzy: byłem w Douglasie to zarzuciłem sobie nową wersję Parfum (ten w złotym flakonie). Zapodalem 3 psiki, raczej średniej wielkości i projekcja i trwałość nie powolają. Powiedziałbym, że dopiero jak usiadłem w samochodzie na spokojnie to coś tam czułem, bo powoli chodząc po galerii, to nic za bardzo do mojego nosa nie docierało.

Np ostatnio kupiłem Bentley for men intense. Zarzuciłem 4 psiki I koleżanka mówi, że czuję je dopiero z
@Kexu: Perfum to inna bajka, mam flakon 100ml i on jest względnie trwały i wyrazisty w porównaniu do Noir Extreme...

Bentley, to zależy do czego porównujesz. Też go posiadam w swojej kolekcji. Parametry i jakość za tą cenę są naprawdę niespotykane ale sam bym go killerem nie nazwał.