Wpis z mikrobloga

Wielkie dzięki dla @Pan_Beniowski za dekant Knize Ten i dla @upadly za Marquis de Sade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Knize jak Knize, taki tam dziadziuś, ale Marquis naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył, po 1 wreszcie oficjalnie się dowiedziałem że labdanum to właśnie ta nuta którą wiele razy czułem, a po 2 nieoczekiwanie znalazłem poniekąd zamiennik dla śp. Embers (ʘʘ)
#perfumy
Pobierz uchoigielne - Wielkie dzięki dla @PanBeniowski za dekant Knize Ten i dla @upadly za M...
źródło: comment_16698476262OQ3J5boutzIbAuWbGvQpx.jpg
  • 9
@ucho_igielne markiz ma taką brudną, fizjologiczną nutę śliny, mnie jednocześnie jara i odrzuca przez co chcę go nosić ale trochę się wstydzę. Ergo - żeby go nosić trzeba mieć kompletnie #!$%@? na otoczenie. Pzdr przy okazji
@ucho_igielne mam mieszane uczucia co do Markiza. Z jednej strony zapach jest zajebisty i mimo krótkiego składu czuć głębię i wszystkie aspekty czystka. Z drugiej strony nie bardzo miałem kiedy go nosić, a jak już założyłem, to z powodu intensywności i małej zmienności okazywał się męczący. Sprzedałem końcówkę flakonu i trochę żałuję, ale tylko trochę bo pewnie psiknalbym tylko raz na dwa/trzy miesiące.