Wpis z mikrobloga

@evilonep: to znaczy jak? Francuz podawał piłkę, w tym momencie Greizzman był na spalonym. Nikt inny z Franzuców nie dotknął piłki, więc pozycja spalona Griezzmana z momentu podania nie została "odspalona" (nie wiem jak to inaczej napisać)
@evilonep: od tego mundialu są nowe zasady dotyczące spalonych. Czytałem że jeśli piłka odbiła się na przykład w tym wypadku od Tunezyjczyka to nie ma znaczenia bo zawodnik Francji był na spalonym. szczerze powiem że bardzo nie jasne są te zasady teraz.
@bary94pl: no bo ja zawsze myslałem, że jeżeli gość był na spalonym, ale grają dalej i piłkę odbija zawodnik przeciwnej drużyny to wtedy już nieaktualne. Przecież nie raz jest taka sytuacja, że jakiś piłkarz jest na spalonym, ale nie podbiega, nie dotyka piłki to grają dalej
jeżeli gość był na spalonym, ale grają dalej i piłkę odbija zawodnik przeciwnej drużyny to wtedy już nieaktualne


@evilonep: Tak jest, ale musi to być celowe i kontrolowane zagranie przeciwnika - w tym przypadku sędzia uznał że tak nie było i potraktował to jak przypadkowe muśnięcie piłką obrońcy nie powodujące "odspalenia" sytuacji. imo kontrowersyjna i dyskusyjna decyzja.