Wpis z mikrobloga

#mecz #zakladybukmacherskie

Pierwszy raz w życiu zrobiłem jakieś zakłady, w sumie od zawsze chciałem to zrobić, ale kiedyś tylko trzeba było podawać numer karty a tego robić nie chciałem.

Teraz założyłem konto na jakieś stronie że przelewasz np blikiem kasę i masz saldo którym obstawiasz.

Trochę tych rzeczy nie rozumiem jeżeli chodzi o to co obstawiam w niektórych zakładkach więc to pomijałem.
Ale 3 zakłady zrobione..
dwa na Iran USA..
i jeden na polska argentyna. Na razie zostawiam tak jak jest, żeby zobaczyć w ogóle czy coś wygram i jak to działa.

Oczywiście jako taka zielonka w tym totalna opłaca mi się obstawiać tylko mało prawdopodobne rzeczy o wyższym kursie, aby niskim wkładem dużo ewentualnie zarobić. Gdyby dłużej do tego siąść można zrobić sobie np duże saldo i obstawiac oczywistości to na plusie się wyjdzie. Ciekawe to to.. raczej wsiąknę w to do końca mistrzostw.

Na koniec mistrzostw podam ile jestem na minusie przez tą zabawę xd
  • 12
  • Odpowiedz
@Arek_1996: ok, też już założyłem konto...

W sumie to ciężko tak się wstrzelić aby trafić z kuponem.. no ale na tym polega zabawa. Zobaczymy, mecz się zaczyna :D
  • Odpowiedz
Poszło 90zł na różne zakłady.. w meczach Polska Argentyna, Kanada Maroko oraz Chorwacja Belgia, starczy.. Jak na razie jestem stratny na meczach Iran USA.

Jak absolutnie nic nie wejdzie to raczej dalej nie będę się bawił w obstawianie :D chyba że finał czy coś gdzie będę się czuł dość pewnie, bo to uzależniające jest. Inaczej też mecz się ogląda na większej spinie.
@Arek_1996:
  • Odpowiedz
@r5678: No ja obstawiam właśnie dla emocji każdy sport :D I bukmacherkę traktuj jako zabawę, a nie jako sposób zarobku. Graj stawkami takimi, których utrata Cię nie zaboli
  • Odpowiedz
@Arek_1996: No tak właśnie na razie zrobiłem. Ostrożnie. Muszę w ogóle zobaczyć jak to działa, bo np już zauważyłem, że po zakładzie stawka zdążyła się zmienić i jakbym obstawił dosłownie 2h później to mógłbym więcej wygrać za taką samą kwotę.. Więc czas puszczenia zakładu też ma znaczenie, a żeby wiedzieć kiedy najlepiej obstawiać to trzeba się dowiedzieć co wpływa na zmianę stawki. itp

Zobaczymy po tej całej serii co obstawiłem, czy
  • Odpowiedz