Wpis z mikrobloga

Zachowanie Toma z ukrytymi Amirowymi całusami zza wegła jest niczym zachowanie meżczyzny, który "szuka" partnerki wśród "odpowiednich" kobiet i przy okazji zabawia się z pokojówką. A ona sobie wyobraża, że jest pokojówką na Manhattanie.
Slowo SZUKA w cudzysłowie, ponieważ moim zdaniem gość jest tylko i wyłącznie dla zabawy, pokorzystania i dla swojego ego.
#40kontra20
  • 11
@Rosalinea: @MajaF1: Też jestem w szoku. Nie wiem, w jakim środowisku obracają się te panie, ale żaden z tych mężczyzn nie jest księciem z bajki, doprowadzającym kobiety do szaleństwa z miłości. Tom jest nawet nieco oblechowaty: macanie piersi, pocałunki po kątach, protekcjonalne zachowanie sułtana w haremie, dwuznaczne żarciki z wąsem. Takich Tomków jest wszędzie pełno i nie wydaje mi się, by którakolwiek z tych atrakcyjnych kobiet nie mogła poznać kogoś
@MajaF1: @heheszka2:
Głupio mi jako kobiecie patrzy się na to, kiedy jak na dłoni widać głupotę i naiwność kobiet.
Póki co, to Karolina ładnie i z twarzą wyszła. Miałam wrażenie, że nawet tą chudą wytatuowaną na siłę wyciągała za bramę, żeby się już więcej nie kompromitowała tym lamentem i płaczem.
Mam wrażenie, że te kobiety to stado desperatek.
Jedna myśli, że jest wybranką na całe życie bo ją pogłaskał po
@Rosalinea: ja to nie dowierzam w te uczucia po kilku dniach i szlochy, że się zżyły z kimkolwiek albo zaczęły otwierać. Imo tam chodzi o tv time, o tych co odpadły pierwsze zaraz zapomnimy, więc żałują, że się zbłaźniły dla tych kilku minut w tv.
@Marjaewa: w głębi serca wierzę, że ta ruda żałuje tego co odwaliła (czy tak jest? Trudno wyczuć) Na czasie antenowym to wydaje mi się zależy bardzo takiej Dżoanie z Hollywood, Konserwie, sterej Izce i może tej najmłodszej (Amelce czy jak jej tam) ale Amira, Magda, Iza, ta chuda co wyleciała …. one na serio tam w głębsze emocje się pakują na własne życzenie.

Jak taki typ kobiet, które jak od kogoś
@MajaF1: jak dla mnie typ wyczuł jaka Amira jest niedojrzała, wiedział ze urobi ją odrobiną atencji, klepnięciem w tyłek. Plus jeszcze te tajemnice, ze niby ona taka wyjątkowa XD
A krindżometr mi wywaliło w momencie, kiedy wziął nową, Amira sie nawet nie zająknęła, ale Magda wrog najgorszy. Ta ktora płacze za glampem XD
I tutaj zgodzę sie z @Rosalinea ciężko mi sie na to patrzy. Nie kumam tych lasek. Przeciez ten
@MajaF1: @Rosalinea: @Avo_cado: mam takie same odczucia aż dziwi mnie to jak one są zdesperowane chociaż mówią zupełnie coś innego aż żal że nie działają wspólnie i to ten podstarzały Tom chodzi miedzy nimi jak paw i wykorzystuje każdą okazję a to posmyra, a to klepnie, a to obejmie, a te aż wzdychają jaki on cudowny łooo matko.... to taka nienaturalna sytuacja przecież. Domyślam się, że "na wolności" w