Wpis z mikrobloga

podobno tam jakis RGR na spadki jest


@Po_co_te_kwiaty: Gość chyba założył, że na miesięcznym interwale widać HS i kurs kończy teraz "prawe ramię". Wg kanonów dopiero wyłamanie dołem wskazuje, że rynek się odwraca, ale pod takie "antycypowanie" też niektórzy grają.
sugerowanie się ceną do zysku nie ma znaczenia XDD są spółki co mają cenę do zysku 100 i co z tego, liczy się przyszłość


@drylu09:

No to podaj mi spółki, które mają C/Z taką jak JSW. Pytasz mnie które topowe spółki z WIGu nie wypłacają dywidendy. Albo jesteś #!$%@?, albo trollujesz.

Skłaniam się ku temu, że jesteś debilem. Dawaj matole.

Podaj przykłady spółki z C/Z na poziomie JSW.
@Thorrand: dino ma cenę do zysku poniżej 1, ccc zadłużone po uszy? XDD życzę Ci żebyś miał rację i żeby było tu de mun ale licz się z tym ,że mogą dzisiaj ubierać pod dobre wyniki i robić dalszy zjazd
@Thorrand: musisz obrażać aż tak Ci psycha siada. Oglądaj sobie dalej swoje wskaźniki cena do zysku amatorze i porównuj syf do prywatnych spółek z potencjałem i możliwymi dywidendami albo skupem akcji w przyszłości
@drylu09:

Naćpałeś się czy nachlałeś? Dino ma C/Z na poziomie ok. 30 XD

Chciałeś przykłady spółek, które nie wypłacają dywidendy, a C/Z mają zdecydowanie wyższe. Podałem ci sztandarowe przykłady TOPOWYCH SPÓŁEK Z WIGu, a ty się #!$%@?łeś, że zadłużone. No zadłużone i co? :D C/Z na CCC to Ci nie pasuje. CCC C/Z -5 ;)

Allegro C/Z 40.

Ja na JSW nie widzę miejsca na spadki do 9 zł. 30 zł.
@Thorrand: czy ja Ci piszę o Wigu czy ogólnie o giełdzie. Napisałem o JSW że będzie po 9 zł? czy może o zyskach o których każdy wie i braku potencjału do olbrzymich wzrostów. Niech Ci Sasin twoją spółkę skarbu państwa wynagrodzi i zobaczysz sobie że twoje zyski ssp nie mają olbrzymiego znaczenia przy większych ryzykach. Swoją drogą uważasz że takie zyski JSW będzie utrzymywać cały czas? z pewnością też podzielą się
@drylu09:

1) Mówimy o krótkim terminie. Myślę, że bezpiecznie do marca 2023 można tam siedzieć.

2) Oczywiście, że zyski nie będą utrzymywać się cały czas. Ale na pewno zysk za IV kw. będzie równie wysoki, i prawdopodobnie I kw. 2023 też zły nie będzie.

3) Gdzie tu widzisz ryzyka, które nie są zagrożeniem dla prywatnych spółek? :)))

4) Może się podzielą, może nie. W każdym razie wystarczy, że przeznaczą 20-30% zysku
@Thorrand: To wszystko już jest dawno w cenach, giełda wycenia przyszłość a nie to, że wykopek uważa że do marca 2023 jest git. Zbierali poniżej 40 i ubierają leszczynę powyżej 50 zł wierzących w to ,że cena do zysku jest niska. Ryzyka, które nie są zagrożeniem dla prywatnych spółek to przede wszystkim ryzyko polityczne (aż takie rzeczy musisz się pytać, w prywatnej spółce nie wyjdzie Sasin który powie, że przed wyborami
@drylu09:

Ty myślisz, że ja JSW kupiłem dzisiaj, po 55 zł? No tak XD

Koniec mojej dyskusji z człowiekiem który obraża bez żadnego powodu bo jest ubrany w akcje i liczy na gruszki na wierzbie.


Bez powodu? Przyszedłeś tutaj, nasrałeś głupoty (czym mnie #!$%@?łeś) i stwierdzasz, że byłem dla Ciebie niemiły bez powodu? A kto #!$%@?ł, że C/Z Dino to ok. 1? :D

Moim zdaniem 55 zł. to śmiech i swoje