Wpis z mikrobloga

Hej, czy da się jakiś sprawdzić stare ogłoszenie na olx? Zamówiłem Kindle Paperwhite 5, ale dostałem Paperwhite 4. Oczywiście ochrona kupujących nie działa bo niby na zdjęciu było widać że to 4, chociaż w tytule ogłoszenia było jasno, że jest to 5. Poza tym zdjęcie z ogłoszenia zmieniło się po zakupie - nie wiem jak to możliwe ale teraz w kupionych przedmiotach wyświetla mi się inne zdjęcie niż to w ogłoszeniu.
Gość obsługujący zgłoszenie twierdzi, że to moja wina bo inny model nie oznacza innego przedmiotu więc ich pakiet tego nie obejmuje, a poza tym na zdjęciu było widać że to inny model.

#olx #oszustwo
  • 1
@coeai: cache google, to czaj to - tag poszukaj kilka dni wstecz, pan prezes (nick taki) #!$%@? na 130 przez firme OLX, czytaj glebiej z 3-4 tygodnie wstecz. Mirek sprzedal tez kindle ale z pinem. Zapomnial go zdjac. Gosc wyslal ochrone i dostal zwrot kasy. Mirek oszukany przez OLX bo gosciowi wyslal PIN, OLX wydal wyrok (nie bedac sadem, nie majac mandatu) taki ze uczciwy mirek znowu oszukany. Ty tez... OLX