Wpis z mikrobloga

@Zjadlem_Babcie: przypomina mi się materiał gdzie para w Szwecji wychowuje chłopca neutralnie płciowo, miał na imię Micah, generalnie normalne dziecko, które bawiło się wszystkim, lalkami, samochodzikami, itd., dzieciak nie miał też żadnego problemu z tym że ubierał się w sukienki czy zaplatał sobie warkoczyki i malował paznokcie, co może być przez niektórych uznane za kontrowersyjne, ale zmierzam do tego że najbardziej się dało zauważyć właśnie to jak ten jego kontrowersyjny
fizzly - @Zjadlem_Babcie: przypomina mi się materiał gdzie para w Szwecji wychowuje c...

źródło: comment_1669714110dLooMMbgW24aMjk9OwkT33.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fizzly: Dla mnie jest w ogóle kompletnie #!$%@? jak ci ultra-progresywni, 'torelancyjni' ludzie są antytezą tolerancji. Jak dla mnie wygląda to tak: chłopczyk bawi się samochodzikami? Fajnie. Bawi się barbie? Też fajnie. To nic nie musi oznaczać, to tylko dziecko, a może barbie mu się podoba bo jest jakiś dobry model, z wieloma dodatkowymi elementami, można zginać w kolanach łokciach itp. Nawet jak ostatecznie okaże się, że wyjdzie sfeminizowany homoseksualista(nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tymczasem ci - O #!$%@? TO OZNACZA, ŻE JESTEŚ DZIEWCZYNKĄ BIERZ HORMONY I TNIJ SE #!$%@?. To samo z dziewczynkami, zacznie się bawić żołnierzykami, lubi krótkie włosy, zachowuje się jak chłopak - JESTEŚ FACETEM BIERZ HORMONY.


@Asd15: chłopie, jak to jest mieć takie urojenia? XD
  • Odpowiedz
@Asd15: no trochę cię poniosło, ale rozumiem ogólny przekaz i tak jak mówisz: dziecko to dziecka, to że chłopiec bawi się lalkami a dziewczynka autkami nie oznacza że wymaga zmiany płci.
  • Odpowiedz
chłopie, jak to jest mieć takie urojenia? XD


@mentari: Jakie urojenia? Normalnie nawet programy w tv robią, #!$%@? matka(zazwyczaj jest to typu artystka, piosenkarka itp) doprowadza dziecko do ruiny w Ameryce leci/leciało np. I am Jazz, o chłopcu Jazzie Jenningsie gdzie matka zdecydowała, że jest dziewczynką(bo był trochę sfeminizowany, ale w sumie był małym dzieckiem) i ciach hormony, ciach tniemy penisa. Normalnie kręcą o tym programy w tv a ten
  • Odpowiedz
Normalnie kręcą o tym programy w tv a ten mi mówi urojenia


@Asd15: nie no jak mówią tak w TV to tak musiało być w 100%, jak wiadomo w TV są najbardziej rzetelne reportaże w ogóle nie nastawione na oglądalność i na pewno by nic nie nagięli

  • Odpowiedz
nie no jak mówią tak w TV to tak musiało być w 100%, jak wiadomo w TV są najbardziej rzetelne reportaże w ogóle nie nastawione na oglądalność i na pewno by nic nie nagięli


@Constantine: Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. I am Jazz to żaden reportaż w stylu 30 minut i tyle(tak jak ten fejk z biednym piekarzem co rozdawał chleb za darmo, a się okazało, że to oszust), sprawa Jazza Jenningsa jest szeroko znana w USA i naprawdę jest sporo info
https://en.wikipedia.org/wiki/Jazz_Jennings
Patrz jakie tam informacje latają(a podaję wiki bo jest mi wygodniej, masz tam odnośniki też)
"At six years old, Jennings and her family began appearing on television to speak about the challenges of growing up transgender.[17] Her story has been covered by national television shows 20/20[7][17] and The Rosie Show,[18] where she appeared alongside
  • Odpowiedz