Wpis z mikrobloga

Z ciekawości - Jak do tej pory oceniacie mundial?
Dla mnie trochę za dużo remisów po 0:0, ale poza tym ogląda się ok.
#pilkanozna #mundial #mecz #katar2020

Wasza ocena?

  • Świetny 19.5% (57)
  • Ok, może być 53.4% (156)
  • Szału nie ma 19.2% (56)
  • Słabiutko 2.4% (7)
  • "Bojkotuję" ten mundial 5.5% (16)

Oddanych głosów: 292

  • 11
@Minieri: Lubię takie charakterystyczne mundiale. #!$%@?ąc od kwestii moralnych, bo jak to wszystko wygląda każdy dobrze wie, to mi te wszystkie mistrzostwa z "innych światów" zawsze zapadały w pamięć. Dlatego też nie mogę doczekać się Stanów, Kanady i Meksyku za cztery lata, bo mundial 94 to moja ulubiona impreza sportowa do oglądania z odtworzenia.

Jeśli chodzi o samą rywalizację sportową, to oprócz wyników Polski, nie jest dla mnie póki co jakoś
Przedluzanie czasu gry odbija sie na druzynach gdzie jest duzo weteranow (niemcy, belgia, serbia?) a wspiera teamy z mlodymi zawodnikami. Podobno dotychczas aktywnej gry bylo tylko 57 minut srednio, wiec to dociagaja do 90 minut i starsi zawodnicy czy gwiazdy nie wyrabiaja.

Zaskakuje mnie duza ilosc malo dokladnych podan, np swoatowej klasy zawodnicy przewaznie podaja za dlugie pilki przez co kolega z druzyny nie ma szansy dobiec i wyjsc na sam na
4 mecze w ciagu dnia przez ponad tydzien to jednak za duzo, nie da rady ogladaac wszyatkiego przez tyle czasu (pomijajac prace i zycie), jest przesyta od nastepnych MS ma byc jeszcze wiecej druzyn!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: Nie "bojkotuję", a bojkotuję ten mundial. Nie widziałem żadnego meczu, ale widziałem obronę karnego Szczęsnego i gole Zielińskiego i Lewego na Mirko. To wsio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: w sumie sportowo mi bardzo odpowiada. Jedyny mankament to godziny. Mecze o 11 zdecydowanie za mocno kolidują z studiami i pewnie reszcie z pracą, tak samo o 14 wielu dopiero z pracy wychodzi. Przesunąłbym wszystkie spotkania o godzinę do przodu i byłoby ideolo.