Wpis z mikrobloga

#zegarki szukam czegoś w stylu CASIO G-SHOCK DW-5600BB i mam zasadnicze pytanie, jak nie naciąć się na podróbkę? Zamierzam zamówić przez allegro wyłączając od razu wysyłkę z chin. Jakiś sprzedawców polecacie?
  • 10
@LeslieDancer przez allegro z wygody po prostu dla allegropay bo rzadko trzymam kasę na koncie. Ogólnie szukam g-shocka który nie jest zbyt wielki i bardziej będzie tyrany w terenie ewentualnie w pracy i dobrze jak będzie miał alarm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rybka11111: praktycznie w tym samym wymiarze jest GBD-200 z bardzo dobrym negatywem. Nie patrz na jego "smart" funkcje, bo to porażka, ale reszta ok.
Najlepsza cena dzisiaj chyba na zalando. Można połączyć kilka promo i mocno zbić cenę (np. black week, pierwszy zakup z newsletterem).
@rybka11111 jeśli potrzebujesz go do pracy , to z własnego doświadczenia gorąco ci odradzam z dwóch powodów
1. Negatyw
Kupiłem dwa i żaden się nie sprawdził. Fatalna widoczność.
2. Jak do pracy to tylko solar. I tu żadna bateria nie da ci tego efektu jaki da ci solar. Czyli któryś z 5610.

Seria 5610 to jest praktycznie zegarek kompletny.
Używam i jest rewelacyjny. Świetne podświetlenie ( nocki here), nie do zajechania ,
@rybka11111: dla Allegro, dla oficjalnego sklepu sprzedawał je chyba TimeTrend. Wystarczy nie kupować od wytrezeszczów czy od kont typu xxJacek69xx.
Ja akurat 5600bb lubie, on prosto z pudełka ma taki stealth look, zawsze mi się podobał, nie wiem - może nie jest najpraktyczniejszy, ale zegarek to biżuteria, więc dla mnie spoko.
Diver na skórzanym pasku też nie jest najpraktyczniejszy, smartwatcha trzeba częśto ładować, a o automatach nawet nie będę zaczynał tematu.
@rybka11111: no tak czy inaczej w razie jakichś widzi-mi-się to mój wrzucę gdzieś lada dzień pewnie za coś w stylu najniższa cena rynkowa -25%.

Myśle, że 5600bb Ci się spodoba. Mnie tylko troche twardy pasek wkurzał i ten przycisk jeden który jest głębiej nie jest za wygodny ;)