Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: ja tak mogę 24 godziny na dobę, nie będę spał tydzień ale ci odpiszę.


@Stivo75: Idź się może faktycznie połóż spać koło partnerki/partnera zamiast mi odpisywać przez te 24 godziny, bo trochę smutne jest dla mnie to co #!$%@?. Ja se wcinam cziperki i gram w World of Tanks. Jutro dopiero na 11 mam zajęcia na studiach, a potem pracka w Amazonie. Ty stary dziadzie zmarnowałeś na mnie realnie
  • Odpowiedz
@Stivo75: tak, wiem że twoja rodzina ma bogatą historię związaną z fabryką frędzli


@oliwkowemydlopodprysznic: bo nie ma opcji by dorosły facet miał dzieciaki czy żonę i tyle czasu #!$%@?ł w by powyzywać ludzi w internecie. No po prostu to się nie klei XD

No chyba, że rozwodnik i za dużo czasu ma
  • Odpowiedz
Cały dzień cisnę z ciebie bekę że łapiesz się jak matoł na każdą moją pułapkę. Żal mi się już ciebie trochę zrobiło , ale masz mgr za to przed nazwiskiem (magazynier - hahahhahahahha)

Tego typu bec
  • Odpowiedz
@Kryspin013 prawie 5 dyszek i tak nudne życie ze na wykopie śledzisz jakiegoś nn to nie wiem kto tu jest "dzban" ¯\(ツ)/¯


@pant: mogę się tylko domyślać co tu chciałeś napisać, ale nie - ja nie mam 5 dych, nie mam nawet 4 dych ani 3 dych xD
  • Odpowiedz