Wpis z mikrobloga

Fragment show Hard Money o BTC i toksycznych maksymalistach. Warto posłuchac, bo nic się nie dzieje bez przyczyny i sceptyczna postawa do shitcoinów poparta jest wiedzą i doświadczeniem, a często słuchając niektórych maxi możemy zrewidować nasze poglądy i nie dac się oscamować, czy wycofać w porę środki z szemranych projektów.


#kryptowaluty #bitcoin
  • 5
@CzulyTomasz:
Dlaczego oni wszyscy wyglądają jak teleewangeliści? Przecież nawet po naszym cyberku słychać "cult of prosperity". Może jest w coś naszej naturze, co powoduje potrzebę kultu i dzisiejsze ateistyczne społeczeństwo to tym bardziej żyzny grunt pod takie wynalazki.

Cory Klippsten zrobił kilkanaście ICO między 2017-18. Tu video pokazujące go shillującego EOS - pierwszy "ETH killer". Na pewno się na tym dorobił, a teraz zgrywa konserwatywnego "ortodoksa".

Skoro to takie dobre
Pobierz
źródło: comment_1669642284GUsklxXQBYkbDubCNrqCku.jpg
@gysnde: Corego Klipsstena lubię, bo przez jego FUD wycofałem kasę z Celsiusa, ale też dobrze wiedzieć o jego grzeszkach z młodości, bo tylko wspominał coś o tym, że kiedyś interesował się shitami, ale nie znałem szczegółów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@CzulyTomasz:

Corego Klipsstena lubię, bo przez jego FUD wycofałem kasę z Celsiusa

A to akurat spoko. Trzymam parę baniek w samym DeFi (głównie AAVE, Reflexer, Maker) i czuję się komfortowo, ale to są "kolateralizowane / zabezpieczone" pożyczki zarządzane przez kod. Celsius, podobnie jak Alameda spłacali pożyczki DeFi w pierwszej kolejności, bo "Code is Law" i nie mieli innego wyjścia - ponieśliby jeszcze większe straty, gdyby ich nie spłacili, a
@CzulyTomasz: Problem który maksymaliści omijają szerokim łukiem jest taki, że nie wszystkie altcoiny to szustwo.

Koncepcja w której ich projekt konkuruje na rynku z innymi legitnymi projektami jest dla nich kompletnie nie do przyjęcia. Rzeczywistość nie pasuje do ideologii - tym gorzej dla rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)