Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Koleś mnie oszukał na OLX, nie wysłał towaru a hajs zapłacony (naiwny ja). Po 3 dniach konto OLX zostało zamknięte, nie wiem czy przez niego czy przez OLX bo w ten sposób mógł kilka osób oszukać. Skontaktowałem się z OLX, Ci bardzo mili i pomocni już zabezpieczają jego dane, gdybym je chciał to mogą przysłać i mam iść na policje. Stwierdziłem że #!$%@? ta policja pomoże i nie zgłosiłem. Przypominałem sobie że jest dostęp do korespondencji i numeru telefonu bo na właśnie numer robiłem przelew. Minęło 3 tygodnie i napisałem smsa delikwentowi z opisem co zamierzam zrobić razem z danymi oddziału jego banku które znalazłem w internecie.

Typ po godzinie oddzwonił że jest niewinny, że to tylko hajs przez jego konto przepływa a on nie ma z tym nic wspólnego i w ogóle ta paczka do mnie dotrzeć powinna a on jest niewinny i dla takiego hajsu po sądach nie ma sensu się bujać.
Gość kręci albo jest zwyczajnie głupi. Poczekam do środy i chyba jednak zgłoszę to

#olx #oszukujo #oszustwo
  • 7
Gość kręci albo jest zwyczajnie głupi


@carver: Gość cie #!$%@?ł na hajs a ty nic z tym nie zrobiłeś i po trzech tygodniach piszesz mu smsa że jak ci nie odda hajsu to go zgłosisz na policje. I kto tu jest głupi XD Na co ty czekałeś przez te trzy tygodnie, czemu od razu nie poszedłeś na pały jak dostałeś jego dane tylko pogodziłeś się ze stratą hajsu jak jakiś przegryw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marsjanin2012: przelew na telefon, napisałem na ten numer SMSa i z tego samego numeru do mnie zadzwonił tłumaczyć się że mi hajsu nie odda bo jest niewinny. Może jednak chce to wysłać o ile to ma, dałem czas do środy