Wpis z mikrobloga

Witajcie,
Mam pytanie to doświadczonych konsumentów greenout. Jak wygląda używanie tego produktu podczas sexu? Ja ze swoją partnerką podczas zabaw używamy poppersa, można w jednym czasie to brać? Poppersa się oczywiście wącha. Po alkoholu jeśli i za dużo się wącha są bóle głowy i zawroty. Ale jak to wygląda podczas fazy na greenout i który byłby lepszy do sexu sleep czy energy?
Pozdrawiam
#greenout #poppers #narkotykizawszespoko
  • 32
@dan777: Moim zdaniem seks po thc nie jest jakiś zjawiskowy, raczej bym powiedział że jest najbardziej normalnym z substancji jakie zdążyło mi się brać podczas seksu.

To czy warto brać greenout specjalnie dla takiej okazji, według mnie nie warto tym bardziej, że z mojego doświadczenia wiem, że potrafi mocno wgnieść w fotel, nie ważne jaką byś wersję nie kupił to nadal będzie podobny efekt, czyli mocna zamuła, czasami jakieś nudności, oczywiście
@dan777 wąchasz popersa i masz już #!$%@? Puls dodatkowo ciśnienie, dodatkowo dorzucasz THC co również podnosi ciśnienie oraz tętno. No do tego nie wiem czy uprawiasz jakis sport. Ja bym nie ryzykował bo bym na zawał #!$%@?ął do tego Tętno pewnie będzie spoczynkowe 140 a ciśnienie po tych specyfikach 180/110. Jak się czujesz po poppersie czujesz uderzenia bicia serca w głowie ?
@polskipan1: Sam miałem to dziwne uczucie uderzenia serca w bani i to jest wina wysokiego ciśnienia czy #!$%@? tętna? Czy to już jest stan bliski zawałowi czy coś w tym stylu? Czy jakbym był osobą, która nie uprawia żadnego sportu to raczej mogło się źle skończyć?
@Gzyro: To akurat ciekawe bo tylko po fecie tak miałem i ogólnie od tamtego momentu unikam wrzucania więcej niż 100 na pierwszym wrzucie. Wtedy grubo ponad 350 mg mogłem #!$%@?ć na pierwszym wrzucie, potem coś koło setki ale to nie zmienia to faktu, że czułem się jak zwłoki z dudniącym sercem w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@C00mpel Tak, To jest uczucie wysokiego ciśnienia. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ możesz dostać udaru, zawału, niewydolności serca, zapaść krążeniowa i wiele innych rzeczy. Dlatego warto czasami wziąć mniej każdego specyfiku a jak już to potem coś dorzucać.

Dlatego jak ktoś chce sobie pobrać rożne rzeczy, to trzeba uprawiać typu kardio. Wyćwiczyć się bo inaczej grubas czy inna osoba która ma problemy z ciśnieniem a nawet tego nie wie może tego nie
@C00mpel No oczywiście że sport to zdrowie, tak naprawdę wyobraź sobie co by było gdyby nie było systemu i by było prawo dżungli nie było by sklepów i komputerów i telefonów. Człowiek by musiał #!$%@?ć i szukać jedzenia i picia. Cały czas w ruchu. By biegali za jedzeniem. A są takie czasy nie mówię że to dobre bo uważam że nie dobre ale wygodne. I dlatego sport jest ważny. Dodam że cukry,
@polskipan1 jak powącham kilka razy to nic się nie dzieje. Gorzej jak wezmę więcej niż 5,6 sesja (1 sesja to 2 wciągnięcia ) Gdy wejdzie jeszcze alkohol to bicie serca w głowie występują po 3 sesja, natomiast po orgazmie występuje to bicie serca w głowie plus szum w uszach który trwa około 1minuty.
Sport to tylko 30 minut na rowerze codziennie