Wpis z mikrobloga

#niantic jakby chciał to by łatwo mógł lataczy i cziterow na flyu zablokować. Siedzisz w USA, w Nigerii, a łączysz się z hostu polskiego np t-mobile.pl? Albo należysz do 0,001% łączących się najpierw z własnym komputerem robiącym za #vpn, albo leniwym cziterem, ten niesłusznie zbanowany nie będzie miał pretensji. Trzy razy z rzędu łapiesz poka że 100iv? Pokonujesz zespół r w 30sekund? Łapiesz szybciej niż gotcha i częściej niż trwa animacja zamknięci pokeballa? Naprawdę, metod ich wykrycia jest tyle, że zrezygnuje z gry jeżeli będzie dalej tolerować lataczy, do tego taki np #pgsharp każe sobie płacić za spoofowanie gpsa i modding gry #grykomputerowe #oszusci
#pokemongo
KingaM - #Niantic jakby chciał to by łatwo mógł lataczy i cziterow na flyu zablokować...

źródło: comment_1669615105OSW8V9TntCesnqIorh4lin.jpg

Pobierz
  • 12
@f0rtnight: mam hipotezę, że spooferzy wydają na grę więcej niż standardowi gracze.

@KingaM: zapomniałaś o 10000 excellent throw in a row xD ale większość rzeczy które wymieniłaś to są rzeczy, które nie zapisują się w bazie a są przetwarzane w aplikacji. Serwery nie zapisują ile czasu zajęło zbicie zespołu R, o ile w ogóle zapisują datę i czas (oszczędność miejsca w bazach). Zapisze się tylko wynik count +1 i wiadomo,
@papaj_21_37: ja mam inną teorie że skoro licencja od Nintendo zabrania im nawet liczbowych opisów statystyk pokemonów (muszą być paski xD) to spokojnie mogliby wprowadzić funkcje pgsharpa do pokemonów technicznie np. automatyczne kasowanie pokemonów, jakiś lepszy radar itd. ale Nintendo im tego nie klepnie, chociaż przez ten ich mod odpływa im trochę pieniędzy, zamiast 5$ na oryginalny produkt gdzie kasa dzieła się niantic i Nintendo ląduje to u moddera który na
jakby chciał to by łatwo mógł lataczy i cziterow na flyu zablokować.


@KingaM: pewnie że by mógł, ale nie chce

Trzy razy z rzędu łapiesz poka że 100iv?


@KingaM: trzy? xD chyba 300 xD

Pokonujesz zespół r w 30sekund?


@KingaM: chyba w 2, klikam walkę i dostaję poka xD

Łapiesz szybciej niż gotcha i częściej niż trwa animacja zamknięci pokeballa?


@KingaM: quick catch jest akurat znany od dawna
@Bielecki: dokładnie. Mi się nawet nie chce spoofować, żeby wstawiać pokemony do gymu, bo to w najlepszym wypadku 35 groszy (50 pokecoins) dziennie. Używam spoofera do nabijania stardust i lapania pokemonów z IV do go battle league. Tyle ¯\_(ツ)_/¯
@Czerwone_Stringi: bo z tego co kojarzę, to w Ingressie nawet chat masz, więc można zobaczyć ból dupy xD a w Poksach ludzie się denerwują w środeczku tylko, nie mają jak tego uzewnętrznić w grze. Pomijając oczywiście fakt, że w Pokach można sobie grać na cheatach nieinwazyjnie (pve), a Ingress jest z definicji grą nastawioną na rywalizację pvp.