Wpis z mikrobloga

Mówcie sobie co chcecie ale Polska reprezentacja może zawdzięczać nie przegranie żadnego meczu od czasu meczu z Chile tylko mnie, a nie Lewandowskiemu Szczęsnemu itd. pierwszy raz w życiu, wiedziony doświadczeniem oraz opinia wykopków obstawiłem porażkę Polaków w meczu z Chile, wygrana PL nie zraziła mnie, pamiętając wszystkie mundiale od 2002 i meczu z Koreą poszedłem za ciosem, postawiłem na Meksyk no i bach remis... No ale nic nie może wiecznie trwać, PL wyczerpała limit szczęścia, Arabia wygrała z Argentyną no to w końcu PL musi przegrać - typ 2. Ale przebłysk w głowie powiedział że los znowu może mnie wystrychnac na Dudka i nasze Orły mogą fartownie znowu zremisować, więc dodałem kupon X. Czuję się odpowiedzialny za wyniki polski obecnie jednak problem jest taki, że skończyły mi się początkowe wpłacone 20zl na sts plus bonus 20 zł od nich i mam średnia chęć wpłacania kolejnej kasy. Jednak czuje że stawiając na przegraną PL w ostatnim meczu mógłbym odwrócić losy naszej repry i losy Michniewicza na tym turnieju, czego w sumie nie chcę #mecz #mundial #sts
kzw - Mówcie sobie co chcecie ale Polska reprezentacja może zawdzięczać nie przegrani...

źródło: comment_1669584406cSgJykcHkg4RrUmncx0RgI.jpg

Pobierz
  • 1