Wpis z mikrobloga

@andrewasos: na tym czacie to takie ameby pisza, juz nie wiem ile osob zglosilem i zablokowalem. Tego spamu sie nie da czytac. Piszs jakies hasla z dupy, zero zdan zlozonych. Jakies 7latki to sa albo uposledzeni ludzie. Ci nieliczni co chca napisac jakiekolwiek zdanie podrzednie zlozone i cos konstruktywnego skomentowac to nawet sie nie da przebic przez ten multum spamu. Powinno to blokowane byc
to dlaczego nie postawiłeś przecinka przed "skoro"?


@rapmar: czyli nie jesteś takim debilem i coś tam z języka polskiego kumasz. Więc dlaczego uważasz, że to ja jestem upośledzony, skoro to @corryand: nie potrafi pisać poprawnie? Plus ja go wyśmiałem, nie uważam się za znawcę języka polskiego. On chce sobie podbudować ego, tym jak inni piszą, chociaż sam nie pisze poprawnie.
@WhiskeyIHaze: tak brak polskich znakow to normalka w necie, bo sluzy to do szybkiego porozumienia sie a nie pisania ąę. Nawet w kazdej pracy jakiej pracowalem pracownicy miedzy soba na kazdych szczeblach odpowiedzialnosci porozumieja sie bez polskich znakow na ms team/ slacku/ skype etc. A jak ty masz problem z domysleniem sie co jest napisane bo brak ogonka czy kreski to znaczy, ze z twoim mozgiem jest cos nie tak.
@WhiskeyIHaze: jak piszess idioto na tel to musisz czekac az sie rozwinie lista dodatkowych znakow i jeszcze wybrac polski znak a nie è é ê ë ē ė ě ĕ ə wiec sam sobie tak marnuj czas. Kazdy rozumie co jest napisane a znaki pl sa zbedne i nie wiem na #!$%@? powstaly bo to zbedny zajmowacz czasu, ktory mam nadzieje z czasem wyjdzie z obiegu calkowicie a na koncu wszyscy