Wpis z mikrobloga

Chyba te całe SSRI będą mi potrzebne bo depresja wchodzi mi coraz mocniej i coraz częściej. #!$%@? mnie coraz mocniej
Jakie to wszystko #!$%@? jest. Wszyscy dookoła wydają się w miarę szczęśliwi a ja chciałbym nie istnieć już #przegryw #przegrywpo30tce
  • 8
  • Odpowiedz
@d___: wiele osob wokol cierpi i czuje ze ma #!$%@?, nie jestes z tym sam............a ssri nie pomagaja, moga co najwyzej zniszczyc seksualnosc i odebrac resztki przyjemnosci ktore czlowiek w zyciu ma
  • Odpowiedz
@d___: wiele osob wokol cierpi i czuje ze ma #!$%@?, nie jestes z tym sam............a ssri nie pomagaja, moga co najwyzej zniszczyc seksualnosc i odebrac resztki przyjemnosci ktore czlowiek w zyciu ma


@lolczykk: brałem przez pewien czas ssri, i owszem kompletnie orało libido. Na plus że jakoś tak łatwiej się żyło, miało trochę większą motywację do działania.
  • Odpowiedz
Chyba te całe SSRI będą mi potrzebne bo depresja wchodzi mi coraz mocniej i coraz częściej. #!$%@? mnie coraz mocniej

Jakie to wszystko #!$%@? jest. Wszyscy dookoła wydają się w miarę szczęśliwi a ja chciałbym nie istnieć już #przegryw #przegrywpo30tce


@d___: miałem jeden okropny epizod w życiu kiedy jeszcze mieszkałem w swoim rodzinnym miasteczku, nawet nie powiatowym. Wychowany bez ojca, przed nadopiekuńczą matkę, co podcina tobie skrzydła. Praca w it wydawała się kompletnie nieosiągalna. Na dodatek nie chcieli mnie zatrudnić nawet przy pracach nie wymagających doświadczenia. Więc nawet nie byłem w stanie zarobić na wyjazd do innego miasta. No i tak się wegetowało.

Jakie to wszystko #!$%@? jest. Wszyscy dookoła wydają się w miarę szczęśliwi a ja chciałbym nie
  • Odpowiedz