Wpis z mikrobloga

@d___: wiele osob wokol cierpi i czuje ze ma #!$%@?, nie jestes z tym sam............a ssri nie pomagaja, moga co najwyzej zniszczyc seksualnosc i odebrac resztki przyjemnosci ktore czlowiek w zyciu ma
@d___: wiele osob wokol cierpi i czuje ze ma #!$%@?, nie jestes z tym sam............a ssri nie pomagaja, moga co najwyzej zniszczyc seksualnosc i odebrac resztki przyjemnosci ktore czlowiek w zyciu ma


@lolczykk: brałem przez pewien czas ssri, i owszem kompletnie orało libido. Na plus że jakoś tak łatwiej się żyło, miało trochę większą motywację do działania.
Chyba te całe SSRI będą mi potrzebne bo depresja wchodzi mi coraz mocniej i coraz częściej. #!$%@? mnie coraz mocniej

Jakie to wszystko #!$%@? jest. Wszyscy dookoła wydają się w miarę szczęśliwi a ja chciałbym nie istnieć już #przegryw #przegrywpo30tce


@d___: miałem jeden okropny epizod w życiu kiedy jeszcze mieszkałem w swoim rodzinnym miasteczku, nawet nie powiatowym. Wychowany bez ojca, przed nadopiekuńczą matkę, co podcina tobie skrzydła. Praca w it wydawała