Wpis z mikrobloga

@imargam_2137: Posiadanie fury i telewizora nie czyni cie mniejszym scierwem, wykopowy frustracie. Odstaw alkohol, to pajacu pogadamy, na razue jestesc narkomanskim bydlakiem takim samym jak reszta ludzi, ktorych nazywasz, a twoje obsrane dywagacje, od czego sie zaczyna, koncza sie tam, gdzie od piwka twoj stary #!$%@? wiecznie zaczal, a skonczyl na tluczeniu cie w delirium kablem od zelazka. Ze alkohol to narkotyk niszczacy ten kraj polak powinien wiedziec najlepiej, ale
  • Odpowiedz
@merriweatherpostpavilion: Gościu ale to ty tu bijesz kuca 6 razy na zjeździe po jakimś tanim krysztale dla podludzi, pewnie potem w amoku się jarasz tymi e-gangusami przecież Śledź to jest wybitny kretyn, wręcz podręcznikowy przykład jak zrobic sobie przypał na własne życzenie, żył z babą która znęcała się nad ich dzieckiem. Ja rozumiem, że Cie jarały te filmiki jak wyzywał 60tki od parowozów ale normalni ludzie mieli z tego beke.
  • Odpowiedz
@merriweatherpostpavilion: no nie miałem i nie zamierzam mieć kasztanie bo płace większe podatki niż pewnie masz dochody. Gloryfikowanie przestępców przez chłopca który ma w aktywności na mirko głównie ćpunskie i patotagi. Jak pójdę do salonu bmw czy tam mercedesa to zaproponują mi furę podobnej klasy jaką się bujał twój idol rs77 tylko z tym subtelnym wyjątkiem, że mi psy o 6 rano nie wjadą na chate. Jesteś właśnie efektem ubocznym
  • Odpowiedz
bo kobieta nie ma jakiś wyższych marzeń czy celów. Netflix ,kasa, podróże, ruchanie


@Leszcz_Bagienny: Nienawidzę p0lek, p0lkami pogardzam, ale tutaj muszę wziąć je delikatnie w obronę, bo to co piszesz to jest cel na życie nie kobiet, a 90% społeczeństwa. Każdy by chciał się tylko bawić całe dnie, a kasa niech się sama magicznie pojawia na koncie i niech się nigdy nie kończy.
  • Odpowiedz