Wpis z mikrobloga

#battlefield2042 #gry #battlefield #xboxgamepass
Battlefield 2042 to najgorszy Battlefield jaki wyszedł. Grałem w betę i wydawała się dziwna, ale myślałem że jeszcze jest szansa. Pojawiła się w XGP, pograłem w to parę godzin i... no serio tam nie ma ani jednej rzeczy którą można pochwalić.
Graficznie wygląda to gorzej niż BF1, map jest mało i są totalnie nieciekawe i puste, interfejs to jakaś nieczytelna padaka, klasy postaci są totalnie niezbalansowane, no i przede wszystkim rozgrywka jest po prostu nudna.
Szkoda że porzucili BF5 i nie da się w niego obecnie grać ze względu na cziterów, dużo przyjemniejsza część niż to najnowsze barachło.
Jestem pod wrażeniem jak totalnie wszystko #!$%@? i urwali kurze złote jaja, dobra robota EA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #battlefield2042 #gry #battlefield #xboxgamepass 
Battlefield 2042 to najgor...

źródło: comment_1669544463B7EUR9Jkj9QDdbHi4R51MH.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krs90: SAME, wykupiłem se abonament ea play zeby obczaic bfa i bawie sie kilka razy gorzej niż w ostatnim bfie w którego grałem (bf4).

Co do tych map to jest ich z tego co wyczytałem w okolicach 10, a mimo 5 godzin gry zobaczyłem tylko 4 ;D.

Nie wiem czy tak tez bylo w poprzednich bfach 1ce i 5ce ale podzial na postacie i typy klas (xD) jest dla mnie dziwaczny.
@Krs90:

Battlefield 2042 to najgorszy Battlefield jaki wyszedł


Moim zdaniem battlefield 2142

Grałem w betę i wydawała się dziwna, ale myślałem że jeszcze jest szansa. Pojawiła się w XGP, pograłem w to parę godzin i... no serio tam nie ma ani jednej rzeczy którą można pochwalić.


Tutaj również Twoje zdanie a moje jest inne. Ten BF jest czymś nowym. Stara się niestety gonić za trendami a nie garstką fanów. I żeby
@profildogier: > Dla mnie BF 5 był słabszy, tam też miałeś "postacie" a cziterów masz wszędzie.

Ciekawa opinia z tym, że BF 5 był słabszy, moim zdaniem to bardzo dobra część (mimo, że wymagała szeregu napraw i w dniu premiery taka nie była), no ale każdy ma prawo do swojego zdania. Nie rozumiem natomiast tego, że w BF V były postacie, bo jeżeli mówisz o skinach przy customizacji swojego żołnierza, to
@profildogier: Ale pod jakim kątem BF V stanowi odstępstwo od serii? Przez customizację wizualną postaci? W grze są mapy od miejskich po japońskie wyspy, jak w BF 1942, a także występuje klasyczny podział na klasy w przeciwieństwie do BF 2042. Podstawowy tryb rozgrywki to nadal klasyczne przejmowanie flag, bez podział na sektory jak w najnowszej części. Wiadomo, że BF V był początkowo po premierze grą niedopracowaną i niepełną, ale obecnie po