Wpis z mikrobloga

@avoner: dziekuje. Zainstalowałem, ale cos popieprzyłem i miałem czarny ekran. Nie mogłem też asystenta głosowego uruchomić i nic z tym zrobić. Myslałem, że już ucegliłem całkowicie boxa.. Na szczęście udało się z pliku przywrócić ustawienia fabryczne bez pilota i teraz juz poprawnie Wolfa zainstalowałem:)
Człowiek uczy się na błedach :)
@kube trzeba najpierw launcher zainstalować, a później menadzera:) ja myślałem, że tak zrobiłem, a okazało się, że nie zainstalowało mi launchera. Miałem czarny ekran i nic z tym nie mogłem zrobić. Asystent google głosowy nie działał. Naprawiłem plikiem, który wymusza reset fabryczny i później już zainstalowałem poprawnie.
@polock: Kurde męczę się z zainstalowaniem tego launchera już nie wiem ile, powiedz jak instalowałeś te pliki .apk, z pendrive czy pobierałeś jakoś przez przeglądarkę bezpośrednio z C+ boxa?
@HaSSaN: przez x-plore. Zainstalowałem to na telefonie i boxie, sciagnałem plik na telefon, wysłałem na swój dysk google. Na boxie uruchomiłem x-plore, zalogowałem się na swój dysk google i skopiowałem na boxa. A później już normalnie instalowałem. Podobno są prostsze metody, ale ja tak robię i zawsze to przerzucanie mi działało