Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@suqmadiq2ama: fajnie, chciałbym żeby w polszy też można by było kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie palę i nie kupowałbym, ale jest za całkowitą legalizacją
  • Odpowiedz
@PanG: Tylko szkoda, że nie można jeździć samochodem kilka dni po spaleniu, bo w Polsce nie ma progów tak jak przy alkoholu i jak policja wykryje, że masz metabolity thc w organizmie mimo, że paliłeś tydzień przed to masz po prawku.
  • Odpowiedz
@NaMorzaDniev2: no nie do konca, nikt nie robi bezpodstawnie testow z moczu/krwii, jesli juz to na sline przy kontroli mozna trafic, ale w slinie sie utrzymuje kilka godzin co jest rownoznaczne z prowadzeniem po spozyciu. Swoja droga roboe rocznie osobowka min 30000km, jezdze od 14 lat, a ostatnia kontrole mialem 6 lat temu, nigdy nie mialem przez ten czas testu.
  • Odpowiedz
  • 3
@rychupeja nie mogą zabrać PL dokumentu. Auto odstawili na parking przy autostradzie, mnie zawinęli na komendę, żeby nie siedzieć na dołku tak długo aż jakiś prokurator czy ktoś zajmie się moją sprawą musiałem zapłacić 800 euro kaucji i potem listownie przysłali, że zamieniają trzymiesięczny zakaz prowadzenia na 600 euro do zapłaty xD
  • Odpowiedz