Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki.

Jestem z wami na portalu od właściwie 10 lat jako prywatny użytkownik.
Teraz jednak założyłem konto firmowe gdyż próbuję przenieść swój interes częściowo przynajmniej w Internet.
Działaliśmy głownie w szeroko pojętej "budowalńce" w tak zwanym międzyczasie produkując sprzęt do ćwiczeń.
Spodziewające się jednak problemów z zleceniami w przyszłym roku postanowiliśmy ustawić produkcję na jedne konkretne tory. Siłą rzeczy próbujące sie reklamować na wielu płaszczyznach robimy #rozdajo w ramach promocji naszego sklepu internetowego

STEELWORKS.COM.PL.

W niedalekiej przyszłości planujemy powiększać asortyment.
Wielkiego wyboru jeszcze nie ma ale od czegoś trzeba zacząć ¯\_(ツ)_/¯


Do rozdania mamy parę paralelek metalowych, zwycięzcę wyłonimy jutro (27.11.2022) spośród plusujących do godz. 21.37

Dodatkowo jeśli ktoś z was byłby chętny na zakup czegoś z naszego asortymentu, mamy dla was kod rabatowy ! MBNMJ dający zniżkę 5% na cały asortyment, kod działa do końca dnia jutrzejszego.

#mirkokoksy #rozdajo #niebijcie
steelworks - Cześć mireczki. 

Jestem z wami na portalu od właściwie 10 lat jako pr...

źródło: comment_1669490423zX9HMjDIQkXwOGmv5rVljG.jpg

Pobierz
  • 23
@steel_works: fajnie, ale ceny choc rynkowe - to mocno absurdalne za szesc krociutkich spawow na gotowych profilach, malowanie i pare zaslepek. IMO najlatwiej sie wybic i powalczyc cena. jesli jakosc jest dobra, to tutaj jest pole do popisu.

no chyba, ze sie nie da, ale akurat ceny takich profili kojarze, Wieska z migomatem tez, czarny szprej w castoramie kupie, a Wiesiek swoje wazy i ekstremalne QA mi zrobi przy okazji w
@dziekujemyzapraszamyponownie:

- Spawane jest w każdej możliwej płaszczyźnie (z wyłączeniem części celowo nie spawanych z powodów technologicznych)
- Każda spoina i profil jest czyszczona / szlifowana
- farba to nie "spray", ale podóJwny podkład "UREKOR S" + nawierzchnia z poliwinylu "okrętówki" która nie odpryśnie po pierwszym lepszym kontakcie z np. Kluczami

Możemy wysłać próbkę kawałku metalu jeśli nasze zapewnienia cię nie przekonują, lepszą opcją jest tylko malowanie proszkowe ale wtedy koszt
@Sahee Oczywiście że się da. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby iść na złom, zrobić projekt, kupić spawarkę, drut spawalniczy, gaz, pociąć, samemu pospawać, wyszlifować, pomalować, zakorkować. Samemu też można hodować kury, sadzic las na opał i wymieniać olej w samochodzie, drzwi wejściowe, tynki, malowanie... to nie jest wiedza tajemna ( ͡º ͜ʖ͡º) Kwestia tego na ile wyceniasz swoją roboczogodzinę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@steel_works: jest raczej drożej, niż taniej, ale nie słuchaj innych, że tak nie da się sprzedawać.
Naucz się pokazywać wartość - piszesz o przewadze w sprawach - pokaż to dokładnie na zdjęciach - zrób infografiki, jakie często widać na Amazonie, podobnie z farbą i wytrzymałością - pokaż proces i przewagi.

Zainteresuj się prezentacją przewag na wideo.

W tym momencie oferta niczym się nie wyróżnia, przestawia absolutne minimum, więc proste jest, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spiszka: dobre pytanie, do którego się przyłączam.
@steel_works: dobrze gdybyście w ofertach zamieścili wzmiankę o wytrzymałości sprzętu, który sprzedajecie, bo na takim drążku może chcieć poćwiczyć ktoś kto waży 60kg, ale może też znaleźć się dzik z dodatkowym obciążeniem i łączną masą zbliżona do 200-250kg.
@steel_works: pomysł ok, jeśli chcesz wykorzystać słupki ogrodzeniowe.
Ale malowanie proszkowe to mus.

Jak macie papiery, to róbcie konstrukcje stalowe, bo przy tych cenach produktów, to obrót będzie marny.
@steel_works:
W zasadzie @CinuLNS wyczerpał temat, więc ja tylko dopowiem swoje 2 grosze;
Ludzie zawsze chcą "NAJ" - lepiej/więcej/szybciej/bardziej, więc musisz im powiedzieć, DLACZEGO i JAK Twój produkt jest NAJ.
Jeżeli ktoś ma kupić u Ciebie, to musi być to NAJLEPSZY i NAJTAŃSZY produkt w danej kategorii oczami klienta, dlatego musisz wiedzieć, w jaki target celujesz.
Dla jednych żaden problem dopłacić za 3 dodatkowe uchwyty z różnym profilem, żeby ćwiczyć inne
@steel_works: jak dla mnie to idźcie w intagram. Jak tam się da rozbujać marketing to głowa mała. Wyslecie kilka takich paraletek czy innej stali i żeby ktoś o Was powiedział i samo sie napędzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artysta_Malarz: @steel_works jeśli chodzi o lekturę dot. sprzedaży, która zahacza o e-commerce, to polecam na start "co chce wiedzieć klient". Pięknie pokazuje, jakie podejście do tematu sprzedaży w necie ma realnie sens się sprawdzić, jeśli sprzedawca chce się wyróżnić produktem lub usługą. Świetna lektura, którą dodatkowo można teraz interpretować, jak działać z marką choćby w Social Media.