Wpis z mikrobloga

@super_przegryw95: przede wszystkim to nie zaczynaj od siemka tylko napisz cos ciekawego, anegdotke, historie, zart, cokolwiek. Napisales najgorsza mozliwa wiadomosc jaka mogles, wiec nie miej pretensji ze nie jest zainteresowana. prawdopodobnie dostaje dziesiatki taikch wiadomosci w stylu siemka ktore notabene nic nie znacza.
  • Odpowiedz
@BadRey: tak, będę dla każdej laski robił godzinny research profilu i wysyłał indywidualną odpowiedź xd. Pozatym nie mam nigdzie pretensji, napisałem poprostu że nie chce mi się z nimi pisać, gdzie tu widzisz jakieś pretensje. Dodatkowo wszystko zależy od mordy, jak dziewczynie się spodobasz to będzie sama ciągnąć rozmowę i pajacowanie jest bez sensu, tak jak zresztą jest w tym wypadku:
super_przegryw95 - @BadRey: tak, będę dla każdej laski robił godzinny research profil...

źródło: comment_1669484994ao3w3BhImTvfuw9RuNAssW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mathias94: tymczasem 70% dziewczyndo których napisałem zwykłe "siemka" be like. I co jakbym napisał do nich coś innego to by mi odpisały bardziej czy jaką bym miał korzyść? Jedyny problem to to że laski z którymi mam pary okazują się po czasie ulane (jakieś 50%). Żeby zmniejszyć ten odsetek nic mi nie da zagadywanie tylko potrzebowałbym lepszej mordy xd a z tych które zostają to już nie problem rozkręcić rozmowę.
super_przegryw95 - @mathias94: tymczasem 70% dziewczyndo których napisałem zwykłe "si...

źródło: comment_1669485843sW1cEAzi6gr6sOPW3NF77w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BadRey: Ale dlaczego Ty cały czas się trzymasz tego że coś ze mną jest nie tak? XD Kiedy napisałem Ci że mi się poprostu nie chce odpisywać ani pisać z tymi laskami z którymi mam pary. A ta z pierwszego screena jest już chętna od wczoraj na spotkanie mimo że ledwo wymieniliśmy z pięć wiadomości xD
  • Odpowiedz